Skocz do zawartości


i8190

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: i8190


Najbardziej przydatne aplikacje które wykorzystują roota

Terminal emulator i busybox to taki must have z rootem. Pełna kontrola nad systemem.Wysłane z mojego GT-I8190Można też wgrać sobie custom ROMa i CWM albo TWRP, ale to już odsyłam do forum xda tam jest to wytłumaczone bardzo dobrze.Wysłane z mojego GT-I8190

Firewall Plus - odmówione zezwolenia dla Superuser

Mam dziwny problem wczoraj zauważyłem ze cos wcina mi dużo transferu danych więc postanowiłem zainstalować sobie jakiegoś firewalla aby ograniczyć dane w tle na początku wybralem DroidWall i po kliknięciu na Firewall disabled ukazuje się komunikat ze mam odmowione zezwolenia na superuser, nigdzie nie idzie przyznać aplikacji praw roota[emoji53] od czego to zależy? Ze Superuser nie przyznaje...

Najlepsza marka telefonu komórkowego

Wiele telefonów przeszło mi przez dłonie, i jak na razie najlepiej spisuje się samsung (sgs3mini i8190) chociaż nie ukrywam że chętnie bym go zamienił na nexusa5 :) ale sama cena telefonu na chwilę obecną jest zdecydowanie za wysoka.Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

sgsIII mini- naprawa przez KIES brak połączenia.

Zmieniłem rom z brandowanego od plusa na oficjalny rom samsunga. Na poczatku miałem tylko problem bo zamiast wgrac soft do I8190 wgrałem do I8190N ale później poprawilem na taki jaki ma być. Było wszystko OK przez jakis czas a teraz dzieją sie dziwne rzeczy.

SGS III mini - błąd "custom modem binary" podczas flashowania przez ODIN

Problem rozwiązany podczas flash'owania próbowałem wgrać ROM dla SGS I8190N i dlatego pokazywał sie taki błąd. Zmieniłem na ROM dla I8190 bez brandu od samsunga i wszystko działa :) A tutaj jest pełna wersja programiku za free, który zeruje licznik flashowań k l i k

Poprawne ustawienia internetu LTE w lycamobile.nl

Posiada ktoś ustawienia APN (LTE) dla lycamobile NL? Czy te ustawienia są takie same jak do zwykłego internetu? Chodzi głównie o to że podczas wykupienia transferu LTE karta była w telefonie który nie obsługuje takiego rodzaju łącza (sgs3mini) po krótkiej chwili po wykupieniu neta przyszła z sieci "wiadomość konfiguracyjna" instalując ją na i8190...

MdM - warto korzystać?

Szczególnie ze banki żądają sobie podczas takie kredytu 5% wkładu własnego, a przy tak dużej rodzinie skąd wziąść taką kasę, szczególnie że wiemy jak jest w tym chorym kraju :-(Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka Obecnie jest to trochę więcej . W tym roku jest to ponad 10%. Z drugiej strony dopłata z programu Mieszkanie dla Młodych to...

Lenovo ThinkPad t400

I pytanko czy t410 ma mikrofon czy nie bo te informacje o nim; coś piszą o porcie ale o samym micro nic.Wysłane z mojego GT-I8190
  • Notebooki
  • napisane 21 04 2015 16:45
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 4062

Lenovo ThinkPad t400

I5 2.26 GHz, grafika zintegrowana i NVIDIA coś tam. 4 GB RAM dysk 160 GB. System chyba 7 pro.Wysłane z mojego GT-I8190
  • Notebooki
  • napisane 21 04 2015 16:45
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 4062

Lenovo ThinkPad t400

Okay dzięki. A ogólnie lepiej brać t400 czy t410 droższy 200zł?Wysłane z mojego GT-I8190
  • Notebooki
  • napisane 21 04 2015 16:45
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 4062

Lenovo ThinkPad t400

Co sądzicie o tym modelu. Czy cena 600 zł jest odpowiednia? Wysłane z mojego GT-I8190
  • Notebooki
  • napisane 21 04 2015 16:45
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 4062

Wyskakujące reklamy

Nie ma w plikach i procesach nic podejrzanego. Zainstaluj adblocka i powiedz jak to wygląda teraz.Wysłane z mojego GT-I8190

Wyskakujące reklamy

Pokaż screena z programów zainstalowanych, dodatków do przeglądarek i z procesów w menadżerze zadań.Wysłane z mojego GT-I8190

Brak dzwięku.

Przywróć system z ostatniej dobrej konfiguracjiWysłane z mojego GT-I8190