Skocz do zawartości


i5500 bateria jaka

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: i5500 bateria jaka


Wybór laptopa na co należy zwrócić uwagę

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze laptopa - lista wskazówek. Poniżej przygotowałem listę wskazówek przy wyborze laptopa w zależności od zastosowań: multimedia, gry, obróbka obrazu, biznes. Wielu użytkowników rezygnuje z komputera stacjonarnego na rzecz urządzeń mobilnych, jednak decydując się na ten krok musimy znaleźć uniwersalnego laptopa, który spełni nasze wymagania. Każdy komputer...

Acer Aspire ONE D255E MEGA RECENZJA !

Netbook Acer Aspire ONE D255EMINI WPROWADZENIE CZYLI O CO KAMANNetbooki jak wiemy zdominowały już mocno światowy rynek co za tym idzie ciężko jest przekonać klientów tylko poprzez konfigurację sprzętową czy też designem. Producenci starają się za wszelką cenę by wprowadzić na rynek coś innowacyjnego. I tutaj...

Wymiana ogniw - bateria PA3817U-1BRS - Toshiba L655-S5072

Witam wszystkich,Mam problem z bateria w moim 2 letnim laptopie Toshiba L655-S5072. Bateria PA3817U-1BRS 10.8V - 4200mAh - 48 Wh - Li-IonBateria przestała trzymać prąd. Laptop po odłączeniu zasilania zaraz się wyłączał a przy ikonie baterii...
  • Notebooki
  • napisane 21 07 2012 17:08
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 8424

Telefony SE podstawowe pojęcia i terminy

Telefony SE podstawowe pojęcia i terminy przygotowanie platformy db2020 do patchowania i zdjęcie simlock-a.SEUS ( Sony Ericsson Update Service) ang. Centrum aktualizacji Sony Ericsson)CID = Ten numer oznacza wersje zabezpieczenia telefonu obecną w Sony Ericsson. Nowe systemy zabezpieczeń są wypuszczane, co jakiś czas, po to, aby zatrzymać osoby przez odblokowywaniem/flashowaniem/manipulowaniem...
  • Simlock Sony SE
  • napisane 28 02 2008 11:09
  • Odpowiedzi: 83
  • Wyświetlenia: 190716

Laptop do 2500zl (i do Linuksa)

Witam, przymierzam się do zakupu nowego laptopa do 2500zl na studia (informatyczne), który będzie służył do programowania, internetu, małych wirtualizacji, może czasami mało wymagających gier. Będę pracował na Linuksie, wiec systemu nie potrzebuje. Lapek będzie sporo podróżował (dom <-> uczelnia), ale niekoniecznie będzie używany w czasie podróży. Czego oczekuje:- przekątna 15,6"...

Asus 1215N - nie ładuje baterii

No toś chłopie go załatwił, prawdopodobnie masz zamontowaną tam baterię Litowo-Jonową, a rozładowywaniem baterii katujesz ją niemiłosiernie (każda bateria w nowszych laptopach jest katowana poprzez rozładowywanie i to nie ważne jaka czy...
  • Notebooki
  • napisane 11 06 2012 01:44
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 11224

Jaką kartę graficzną wybrać?

Witam. Najpierw podam specyfikacje techniczna mojego kompa:Processor: Intel Core™2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHzPamiec: 3GB (3072MB) RAMDysk twardy: 492 GBKarta graficzna: nVidia GeForce EVGA 8800 GT 512MB GDDR3 KO OverClocked 675/1675/975System operacyjny: Windows Vista Home Premium 32-bitZasilacz: Corsair HX520W Modular Power SupplyPostaram sie jak najdokladniej opisac...
  • Karty graficzne
  • napisane 30 05 2010 12:43
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 7682

Jaka bateria do Samsung R520

Nie grzeb nic już z tą baterią. Niuanse w jej pojemności wynikają z różnych przyczyn i nie zawsze 7700MAh to dokładnie ta liczba. Zaufałeś programowi freeware, który nie daje żadnej gwarancji prawidłowości wyświetlanych wyników i masz nauczkę ;)W hibernacji masz dokładnie zapisanie stanu procesów na dysk, a następnie wyłączenie laptopa. W trybie uśpienia...
  • Notebooki
  • napisane 05 08 2013 13:06
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 2805

Program do diagnozy sprzętu komputerowego (laptopa)

Nie próbowałem resetować, bo komputera nie rozkręcałem jeszcze. Podobno baterię trzeba niby wyciągnąć z płyty głównej ? :)Co do pamięci RAM, to jakiś czas temu jak sprzęt był jeszcze na gwarancji to wymienili mi pamięć, potem było ok, aż do czasu .Teraz zresetowałem ustawienia w BIOS'ie i teraz mi się zatrzymuje na ekranie startowym ASUS - F2: Enter...
  • Oprogramowanie
  • napisane 02 09 2013 20:11
  • Odpowiedzi: 9
  • Wyświetlenia: 5145

Problemy z laptopem/systemem

Otóż dokładnie wczoraj grając sobie w jakąś gre nagle cały system(Windows 7, nigdy problem taki się nie pojawił, laptop od lutego tego roku) mi się zwiesił, kompletnie calutki i nie było to zwykłe zwieszenie, czemu tak uważam. Laptop się nie odwiesił więc wyciągnąłem wtyczkę od zasilania oraz baterie. Postanowiłem go włączyć ponownie by sprawdzić co jest...
  • Notebooki
  • napisane 28 12 2010 23:09
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2942

Simlock motorola K1 i Z3 bez TP kablem USB

Witam przedstawię wam sposób na zdjęcie simlocka z motoroli K1 oraz Z3 bez potrzeby robienia TP (testpoint) zwykłym kablem USBProcedura wygląda następująco:-Na wstępie wykonujemy takie czynności:1. Otwórz program Mstool, wciśnij "Handset", i wybierz swój model telefonu K1 lub Z32. Podłącz telefon w trybie...
  • Simlock Motorola
  • napisane 29 02 2008 21:17
  • Odpowiedzi: 27
  • Wyświetlenia: 85114

Problem z płytą główną

Witam!Niemiło jest pisać w pierwszym poście o problemach, ale sytuacja mnie niestety przycisneła do muru.Mam dosyć dziwny problem na oko związany z usterką płyty głównej ale niesjestem tego pewien i chicałbym, żeby dało się to rozwiazać w sposób pokojowy [tj. MoBo zostanie w pokoju a nie poleci przez okno]. Próbowałem wielu znanych mi sposobów, może ktoś mi jeszcze coś doradzi tudzież...
  • Archiwum
  • napisane 19 06 2007 02:33
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 1824

jakie sterowniki? pod zestaw komputerowy.

Witam wczoraj wgrałem system windows XP home edition do swojego kompa ogolnie na nim jest ze powinien chodzic na xp profesjonal jest to jakas roznica?? i teraz nie mam pojecia jakie sterowniki musze poinstalowac nie moge dopasowac nic udało mi sie tylko przez wi-fi połączyc z netem. sciągnełem everest i posiadam wszystkie dane podpowie mi ktos jakie...
  • Windows XP
  • napisane 04 01 2013 15:05
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 3788

Jak najlepiej oszczędzać baterię

@makensis - dzięki za podpowiedź jak ustawić baterie dla oprogramowania Power Manager od Lenovo.. Miałbym jeszcze jednak pytanie, może się orientujesz czy istnieje takie oprogramowanie dla Ubuntu.. z tego co na szybko się zorientowałem to chyba nie... są niby jakieś alternatywne programy (skrypty) do zarządzania baterią...
  • Notebooki
  • napisane 17 09 2007 13:32
  • Odpowiedzi: 27
  • Wyświetlenia: 148831