Skocz do zawartości


i550

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: i550


[sprzedam] Smartfon/Tablet SmartTAB 4g Tablet GPS GSM Wifi Aero2 Gwarancja

Witam Dzisiaj mam do sprzedania tablet/smartfon - model Smart Tab 4g. Sprzet niewiele uzywany, jest jeszcze zamontowana fabryczna folia na ekranie. Sprzetu uzywalem glownie do nawigacji tj. automapy, google maps, here maps. Mega zaletą sprzętu jest to że działa na nim Aero2, czy mamy darmowy internet, który w połączeniu z ww. programami tworzy najlepszy zestaw do...
  • Giełda
  • napisane 14 07 2015 18:03
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1245

Którego wybrać ? Laptop do 3000zł

Witam, zastanawiam się nad kupnem laptopa do 3000zł. I dostałem dwie według mnie ciekawe propozycje, lecz nie wiem którego wybrać... Laptop głównie do internetu , lecz od czasu do czasu chciałbym pograć sobie w jakieś gry. Oto pierwsza z nich: http://allegro.pl/lenovo-g510-i5-3-2ghz-8gb-240ssd-r5m230-win8-200zl-i5511296256.htmlA to...

LG Optimus GT540 czy Samsung i5500 Europa?

Wg mnie bezsprzecznie wygrywa GT540. Ma lepszy ekran, bo 2.8" 320x240 i5500 to męka. Niestety ma ekran oporowy, wiec nie ma MT, ale za to można go obsługiwać palcem lub patykiem co dla niektórych jest zaletą. Ma lepszy aparat. I subiektywnie mówiąc: jest po prostu ładniejszy.Co do androida. Optimus ma już cyanogenmoda 6.1 czyli androida 2.2.1, więc...

LG Optimus GT540 czy Samsung i5500 Europa?

Witam, za dwa lub trzy dni planuje zakup nowego telefonu. Nie mogę się zdecydować pomiędzy LG Optimus GT540 czy Samsung i5500 Europa? Tak wiem że Europa ma nowszego Androida ale jednak coś mnie ciągnie do Optimusa... Poradźcie który wybrać? Nie szukam porad "za tą samą cenę można kupić coś lepszego..." chce wypowidzi na temat tych dwóch telefonów.

Polskie menu Samsung i LG

Do ściągnięcia za darmo (rapidshare) u nas na stronie gsmpl.comw sekcji do pobrania znajdziecie archiwa spakowane pliki potrzebne do wgrania oprogramowania z językiem polski w Wasze telefony.Paczki zawierają zarówno flashery (programy do flashowania telefonów) jak i firmware, to jest pliki z oprogramowaniem pod dany model. LINK: http://gsmpl.com/index.php?id=Do_Pobraniaaktualnie do pobrania...

FRACTAL DESIGN FAN 180mm aukcja

Witam.Mam na sprzedaż wentylator Fractal Design 180mm:FRACTAL DESIGN WENTYLATOR 180mm od 1zł BCM
  • Giełda
  • napisane 30 06 2015 20:58
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1345