Skocz do zawartości


hd 3870 vpu recover

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: hd 3870 vpu recover


Gigabyte Radeon HD 3870 DDR3 Zalman - VPU RECOVERY

Witam, Kupilem wczoraj kartę jak w temacie. Podpiałem ją i przetestowałem w 3dmarkach 2001,2003,2005,2006 bez najmniejszych problemów. Następnie zacząłem sprawdzać gry. Jako, że na komputerze miałem jedynie GTA SA odpaliłem ją. A tu zdziwienie. W momencie gdy zaczęła włączać się gra (już po wybraniu z menu gry i ładowaniu) następuje komunikat o restarcie karty graficznej przez
  • Karty graficzne
  • napisane 19 07 2011 17:30
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 2975

Grafika wyświetla się "za wolno"

Może masz  problem z funkcją AMD-ATI: VPU Recovery - wejdź do tego tematu i spróbuj potem wyłączyć funkcję VPU Rec.. albo ją włączyć. Sprawdź też temp.
  • Windows XP
  • napisane 10 09 2013 17:18
  • Odpowiedzi: 13
  • Wyświetlenia: 4945

Logi - Ciągłe alerty antyvirusa

Witam. Mój problem polega na tym, ze odrazu po zainstalowaniu systemu i programu antywirusowego, antywirus wykrywa mi wirusy. Przeskanowałem system programem ComboFix i otrzymałem następujący LOG. Proszę o sprawdzenie loga i wyjaśnienie w czym tkwi problem. Zaznaczam, że jestem początkujący. :]ComboFix 10-04-21.01 - Suchy 2010-04-25 ...

ATI Radeon 3650 AGP problem z odświeżaniem?

Witajcie.Mam dość wiekowy komputer.Ostatnio postanowiłem troszkę w nim posprzątać i zrobiłem format oraz wgrałem system Windows XP.Na pozór wszystko wyglądało dobrze jednak po zainstalowaniu wszystkich sterowników zaczęły szwankować gry a przedtem takiej sytuacji nie było .Dzieją się różne rzeczy np wyłączają się, Windows wyłącza się i włącza samoczynnie, pokazuje się napis "No video input",w...
  • Karty graficzne
  • napisane 25 08 2016 16:20
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3833

Błąd VPU Recover

Błąd VPU oznacza jakiś problem z kartą.Ten recover, to takie softowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem karty. Jak chcesz to oczywiście można wyłączyć VPU Recover ;(w panelu ccc), wtedy problem powinien ustąpić, ale nie wiem jak to...

Błąd VPU Recover

A to dobrze, nie przekracza raczej 70 stopni. No ale zauważyłem znowu nowy problem :(. Włączyłem teraz komputer, i pokazały się takie ,,kolorwe'' mazy jakby :/. Np. przesuwam suwakiem forum w przeglądarce, i się takie ,,róznobarwne'' kreski pokazały. Za chwile włączył się CCC, i znjowu że Funkcja VPU recover...

Błąd VPU Recover

VPU recover wyłączoneTakowanie GPU z 725 MHZ zmniejszyłem na 673Takowanie pamięci z 500 Mhz na 450 Mhz Grałem w grę teraz, około godzinę. A więc coś jest już lepiej. Jest jeden mankament. Ponieważ jak wyłącze komputer i włącze go od nowa, to takowanie pamięci znowu jest na 500 Mhz. Samo zmieia się z 450 na 500....

Błąd VPU Recover

Spróbuj programem riva tuner zmniejszyć. VPU Recover wyłączyłeś?

Błąd VPU Recover

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/legacy/Pages/legacy-radeonaiw-xp.aspx Zainstaluj razem z CCC, potem w CCC wyłącz VPU Recover. Dodatkowo zmniejsz zegary w zakładce ATI Overdrive.

Błąd VPU Recover

Spróbuj jeszcze wyłączyć VPU Recover w panelu CCC, tak jak wcześniej wspominałem. Sterowniki omegi wywal... Nadają się tylko do kart z seri X1xxx (choć na moim x1950pro także nie działały zbyt dobrze), Xxxx oraz 96xx, 98xx. Dla pozostałych lepiej instalować stery amd.

Błąd VPU Recover

Witam. Od pewnego czasu mam problem z VPU Recover. Pojawia się on podczas grania w gry. Włączam gre, zaczynam grać i po 10 sekundach gra się zacina lub znika obraz i trzeba resetować komputer. Mam ATI Radeon HD 3600 Series, nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu. Co może być nie tak ??. Używam sterowników...

Błąd VPU Recover, smugi na ekranie, restartowanie się komputera.

Witam wszystkich serdeczenie! Ostatnio sformatowałem mój komputer i zainstalowałem Windowsa XP (32 bit) na nowo. Problem polega na tym, że wyskakuje mi błąd związany z VPU Recover. Ponadto na ekranie widoczne są smugi i komputer sam się restartuje. Gdy ''gaśnie w momencie restartowania'', kontrolka monitora...
  • Karty graficzne
  • napisane 26 05 2013 17:31
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 1846

Błąd VPU Recover

Witam wszystkich serdecznie!Od pewnego czasu mam problem z uruchamianiem gier na moim PC. Po włączeniu jakiejkolwiek gry, wyskakują czarne i kolorowe pasy na grafice i następnie wyskakuje błąd VPU Recover. Przed sformatowaniem komputera wszystko chodziło idealnie, a teraz powstał taki mankament. Załączam...
  • Gry
  • napisane 16 07 2011 11:26
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 3177

xfx hd 4890 zwiechy, taktowanie

Witam. w grach komp sie wiesza po jakims czasie gry (lub nastepuje reset sterownika przez VPU recovery). Eliminuję ten problem przez instalację Ati Tray Tools i zmiane taktowania w 3d z 850 na ok 650Mhz, jednak karta ma ciagnac 850, za tyle placilem. Co jest przyczyną? Podejrzewam zasilacz. niby mocny, jednak wydaje...
  • Karty graficzne
  • napisane 20 01 2011 19:47
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2462