Skocz do zawartości


gts 250 jaki zasilacz

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: gts 250 jaki zasilacz


[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1400zł do 6500zł na STYCZEŃ

WITAMOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę....

Komputer do 2000 zł

Już staram sie pomóc Piszę coś podobnego jak szukałem dla siebie (z tym, ze ja miałem 2500 na kompa z systemem operacyjnym czyi tak naprawdę ok 2250)Po pierwsze polecam ten temat (pierwszy post. następne też nasuwają na dobry trop): /Kupujemy-nowy-k...gier-t9778/Ceny stamtąd dziś trochę niższe o 100-150 zł...
  • Archiwum
  • napisane 20 03 2008 19:52
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 1214

Cooler Master HAF 932- obudowa stworzona do LC

Recenzje obudów komputerowych nie należą do najciekawszej lektury. Pisane zwykle są wedle utartego schematu, według wcześniej ustalonej metodologii (wiem z autopsji ). Specjalnie na potrzeby konkursu i tego forum, postarałem się napisać recenzje inaczej. Postaram się przedstawić tą obudowę w sposób ciekawy, inny niż...

Nowy zasilacz do 250zł

Więc tak obecnie mam sprzęt: Zasilacz Tracer 450W Monitor LG FLATRON L1732S Grafa GTS250 plyta glowna ASUS M3N78-VM Procek AMD ATHLON X2 2 240 2.8GHz mam zamiar wymienić GTS250 na GTS450 i sądzę że czas zmienić ...

Komputer głównie do gier za ok. 2000 - 2500

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu przeglądam sobie to forum, ponieważ poszukuje komputerka do ok 2000-2500zł. Jakiś czas temu przesiadłem się na laptopa, ale niestety brakuje mi troszkę gier, więc czas wrócić do stacjonarki. Nie chce wydawać kosmicznych pieniędzy, stąd taka...

Nowy zasilacz do 200 ew. max 300 zł

Witam. Najprawdopodobniej padł zasilacz w kompie i muszę wymienić na nowy. Jest już po gwarancji więc raczej nie ma co bawić się w naprawę itd. Komp to win7 32 bit intel i5 2.66 ghz 4gb ram nvidia gts250. Wcześniejszy zasilacz deus g1 500w. Krótko mówiąc ...

Komputer się zawiesza nawet przy przeglądaniu stron internetowych.

Witam. Ostatnio zawiesza mi się komputer przy graniu czy przeglądaniu internetu poprez mozillę. Komputer był kupiony w 2009 roku w grudniu do tego czasu było kilka problemów. Nawalił czytnik dvdrom,padł zasilacz czy monitor. Jednak nadal działa i nie potrzeba było go przywracaćdo życia po jakimś krytycznym stanie....

Co to za zasilacz?

Witam, kupiłem nowego kompa i pozstało mi jedynie kupno nowego zasilacza.Znalazłem taki zasilacz na ebay.co.uk (nie na allegro ponieważ mieszkam w angli) link i chcę abyście mi powiedzieli czy nie jest to jakiś syf i czy uciągnie ten...
  • Archiwum
  • napisane 14 04 2008 20:02
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 1055

Procesor pod socket AM3

Witam,Przymierzam się do wymiany procesora, myślałem nad jakimś niskobudżetowym czterordzeniowcem od AMD a mianowicie o (używanym) FX 4100 z taktowaniem 4x3.6Ghz. Co o tym sądzicie ? Budżet jakim dysponuje to 250zł. Płyta Główna: Asrock N68C-GS FX Karta Graficzna: GeForce...
  • Procesory
  • napisane 30 04 2014 20:43
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 6585

Komputer do około 2500zł

Witam, chciałbym sobie sprawić nowy komputer, ponieważ ten już trochę nie wyrabia. Kartę dźwiękową i dysk postanowiłem zatrzymać, ponieważ nie potrzebuję ani lepszej jakości dźwięku (ta jest idealna) ani większej pojemności dysku - 500 GB mi w 100% wystarcza (jeszcze nawet miejsce jest ^^). Komputer ma być używany generalnie do gier, kasę na monitor, myszkę oraz klawiaturę (bo też potrzebuje...

2 letni PC a zakup nowego sprzętu

WitamJeśli chodzi o komputery to dawno wypadłem z obiegu, skończyłem spłacać swojego 2 letniego Peceta, i zastanawiam się czy jest sens brać nowego w ratyDo tej pory korzystałem z Płyta główna-Gigabyte GA-H55M-S2 BoxProcesor- Intel Core I3-540 2x 3,7GHzPamięć Ram- DDR 3 Kingston 1333MHz 4 gbHDD- Samsung 1TB / 7200Grafika - GeForce GTS 450 1gb DDr5Bardzo...

Jakiego GTX-A 460 polecacie ?

Witam.Jestem na kupnie nowej karty graficznej. Obecnie posiadam GAINWARD GTS250 512MB. Chcę ją wymienić na GTX460. Jakiego GTX460 polecacie i czy wytrzyma pod zasilaczem bequiet 430. Moj zestaw:AMD PHENOM II 2.8 925 BOXGOODRAM 2GBBEQUIET 430WGAINWARD ...
  • Karty graficzne
  • napisane 11 02 2011 13:24
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 2799

Obudowa schowana w szafce

witam, tak jak w temacie chcialbym schowac obudowe do szafki, powodem nie jest halas tylko moje szczury mam 2 szczury, ktore po pol roku odkryly ze mozna dostac sie na tyl komputera i zakochaly sie w kabelkach, a raczej ich destrukcji.Dlatego majac juz dosc problewmow musze cos z tym zrobic. Najlatwiej jest nie wypuszczac gryzoni na pokoj, ale to odpada, musza sie wyszalec.Peszle na kable tez...
  • Kosz
  • napisane 25 01 2011 11:59
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2406

GTS 450

Z tego co mi wiadomo to GTX 460 teraz tanio chodzą ale... jaki wtedy potrzebowałbym zasilacz i procek minimum ?>>??? bo na pieniądzach nie śpię a nie ukrywam lubię grać i cieszyć się z dobrej jakości grafiki w grach PC A tak jeśli chodzi o GTS450 to sądzicie że jest...
  • Karty graficzne
  • napisane 28 11 2010 18:19
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 3094