Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obudowa schowana w szafce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 KondzioR

KondzioR

    Początkujący

  • 41 postów

Napisano 25 01 2011 - 11:59

witam,
tak jak w temacie chcialbym schowac obudowe do szafki, powodem nie jest halas tylko moje szczury :D
mam 2 szczury, ktore po pol roku odkryly ze mozna dostac sie na tyl komputera i zakochaly sie w kabelkach, a raczej ich destrukcji.
Dlatego majac juz dosc problewmow musze cos z tym zrobic. Najlatwiej jest nie wypuszczac gryzoni na pokoj, ale to odpada, musza sie wyszalec.
Peszle na kable tez nie zalatwiaja sprawy bo sa niewygodne, albo zbyt waskie albo zbyt szerokie, kable i tka czesciowo musza z nich wystawac.
Dlatego tez wpadlem na pomysl zeby obudowe schowac do szafki w biurku.

Temperatury na chwile obecna na wszystkich podzespolach sa wporzadku, w lato tez wielkich roznic nie zanotowalem, ale w miedzy czasie zmienilem radiator na procku i przesiadlem sie z grafiki zintegrowanej na gf 8800gts, ktory troche grzeje wiec nie wiem jak to bedzie w lato.
Obecnie komputer stoi pod biurkiem, prawa strona obudowy przystaje do biurka, z tylu, do sciany ma tyle samo miejsca ile byloby od szafki do sciany.
Tylna scianke chcialbym cala zdemontowac i oslonic ja od ciekawskich zebow gryzoni metalowa siatka, co zapewni wentylacje i zabezpieczneie kabli.

Teraz moje pytania czy ktos ma doswiadczenie w tego typu zabawach, jakies cenne rady i wskazowki mile widziane.
Czy wogole jest to gra warta swieczki, jako ze szafka nie jest idelanie wymiarowa pod obudowe, bede musial sie z tym troche babrac.
Moze lepiej olac temat i poprostu osiatkowac przed szczurtami wejscia pod biurko?

athlon x2 3800 chlodzony PENTAGRAM FREEZONE w chwili obecnej na najnizszych obrotach
gf 8800gts
2gb ddr adata
dysk jakis segate 250gb
Seasonic II S12-430 zasilacz 430W
obudowa CoolerMaster Elite 330
w obudowie wiatrak wydmuchujacy cieple powietrze

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych