Skocz do zawartości


g505

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: g505


Problem ze sterownikami do HP G5050ew

Witam.Wiem, że podobne tematy juz były, ale niestety nie znalazłem tam pomocy dla siebie. Kupilem ostatnio laptopa HP G5050ew. I standard, była vista, a ja chciałem XP, Troche sie znam na komputerach, więc poradzilem sobie z niewykrywaniem dysku itd, ale niestety, mimo kilku godzin poszukiwań, nie udało mi sie znaleść sterowników do karty graficznej i...
  • Archiwum
  • napisane 13 01 2008 01:17
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3785

Czarny ekran lenovo

LENOVO G505s System operacyjny Windows 7 ultimate

Czarny ekran lenovo

Witam, zacznę od początku. Komputer to lenovo g505s , Windows 7ultimate. Pewnego dnia robiły sie aktualizacje ale prawdopodobnie zostały przerwane. Włączyłam, nie działała klawiatura, zresetowałam i pokazał się czarny niepodświetlony ekran, wiatraczki chodzą, miga tylko dioda od baterii i jeszcze jakas jedna ze jest włączony, na klawiaturze nic nie...

Wystarczający sprzęt, niewystarczająca wydajność...

Cześć ! Mam pewien problem.. Otóz posiadam rocznego laptopa Lenovo G505s , oto jego parametry : AMD A8-4500M APU with Radeon™ HD Graphics 1,90 GHz8 GB RAMGrafika : AMD Radeon HD 7640G i AMD Radeon HD 8500M SeriesHDD 1TBSystem operacyjny Windows 8.1 Problem raczej leży w ustawieniach (nie znam się, nie jestem informatykiem). Wszystkie sterowniki...

[ster] hp pavilion g5052ae

Witam moj problem jest zwiazany z laptopem ktory wymienilem w temacie kupilem go zagranica wraz z vista ktora jest totalnie do bani. Zainstalowalem xp sp2 i mam problem z zainstalowaniem sieci bezprzowodowych i audio. Sciagnelem wszystko sterownik z strony hp do tego modelu noteboka zainstalowalem grafike oraz inne sterowniki ale z tym dwoma jest caly czas problem jak instaluje audio to...
  • Archiwum
  • napisane 15 06 2007 22:13
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1908