Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem ze sterownikami do HP G5050ew


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Dexter1982

Dexter1982

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 13 01 2008 - 01:17

Witam.

Wiem, że podobne tematy juz były, ale niestety nie znalazłem tam pomocy dla siebie.

Kupilem ostatnio laptopa HP G5050ew. I standard, była vista, a ja chciałem XP, Troche sie znam na komputerach, więc poradzilem sobie z niewykrywaniem dysku itd, ale niestety, mimo kilku godzin poszukiwań, nie udało mi sie znaleść sterowników do karty graficznej i dźwiękowej, oraz magistrali zarzadzającej systemem, Poniżej podam dokladnie co znajduje sie na spodzie laptopa. Jest już późno, a ja padam, więc prosze o pomoc, bo sam chyba już nic nie wymyśle. Nie musze dodawać, ze na stronie HP sterowniki sa do niczego.

pozdrawiam i dzięki.

po kolei podaje wszystkio, co z tyłu na nalepce pisalo, nie wiem niestety co jest ważne, a co nie.
439108-001
00144-331-749-952
x13-04655

s/n - CDN 729098T
p/n - GF783A#AKD

Z góry dziekuje za pomoce miałem do tej pory ddo czynienia z

EDIT: grafika jakoś działa już, zainstalowałem chpet ze strony intela, najważnejsza sprawa to dźwięk teraz

EDIT 2 dzieki za info, nie miałem do tej pory do czynienia z laptopami, mam dopiero od tygodnia, stąd moje skołowanie :lol:

pozdrawiam

  • 0

#2 dymcio111

dymcio111

    Stały użytkownik

  • 154 postów

Napisano 13 01 2008 - 15:42

Watpie zeby producent zamieszczal na stronie niedzialajace sterowniki, najczesciej to ktos instaluje je w złej kolejnosci. Jesli nie ma akurat sterownikow pod twoj model to bierzesz sterowniki z modelu ktory jest na samej gorze na liscie z twojej serii, najczesciej czesc nazwy CTO zobacz tutaj http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwar...038&lang=pl i tu konkretnie pod twoj model: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwar...043&lang=pl po instalacji xp trzeba zaktualizowac bios pod xp wszystko masz w linkach w ktorych podalem, a przynajmiej powinienes miec, a tak na marginesie to niepowinienes podawac nikomu swojego key'a do windows, powodzenia :lol:

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych