Skocz do zawartości


facebook w telefonie za darmo lg gw300

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: facebook w telefonie za darmo lg gw300


HTC HD 7

1. WprowadzenieHTC HD7 jest rozszerzoną wersją swojego starszego brata – HTC HD2. Poprawienie funkcjonalności i dodanie wielu nowych aplikacji spowodowało, że testowane urządzenie nie jest już tylko telefonem. Bez większych wątpliwości możemy określić go mianem mini-komputera, który dodatkowo posiada funkcję...


Nokia 5230

Ostatnio zdecydowałem się na zmianę mojej poczciwej gadziny (Nokii N-Gage) na coś nowszego. Mój wzrok na jednej z aukcji przykuła Nokia 5230. Po szybkim zapoznaniu się z telefonem zdecydowałem się na zakup który wraz z przesyłką kosztował mnie 515 zł. Po ponad tygodniu użytkowania pragnę podzielić się z...

Buty za darmo dla pierwszych 300 000 użytkowników facebooka

Chciałbym zwrócić uwagę na ostatnie oszustwa na Facebooku. Otóż kilku cwaniaczków z firm marketingowych zauważyło jak łatwo żerować na naiwności użytkowników Facebooka. Wystarczy tylko założyć fikcyjne konto na Facebooka i napisać, że pierwsze 300 000 osób którego polubią ten...

[problem] długie uruchamianie się windows7

Witam proszę o sprawdzenie logów, komputer jest mocno zainfekowany. Po pojawieniu się komunikatu Zapraszamy podczas uruchomienia mija 2-3 minuty zanim mogę co zrobić.Google chrome często się zawiesza.,OTL logfile created on: 2012-07-21 17:18:46 - Run 2OTL by OldTimer - Version 3.2.54.0 Folder = C:\Users\JACOB\Downloads64bit- Ultimate Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601)...
  • Windows 7
  • napisane 25 07 2012 17:46
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 7770

Konkurs Świąteczny DDTank na 337.com!

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie DDTank! Możecie od teraz dzielić się z nami swymi pomysłami na rozwój gry! Czekają nagrody!http://www.facebook.com/events/193127374104249/... Zasady :::1. Umieść grafikę dotyczącą DDTank (swego własnego autorstwa lub zrzut ekranu) na podanej stronie www.facebook...
  • Gry
  • napisane 06 12 2011 08:39
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3560

Pogaduchy

Jeśli chodzi o braki w wyposażeniu, kamery, mikrofony to nie ma co się przejmować, wiadomo nie są to dobre czasy i każdemu, większości jest lekko w kieszeni, tak łagodnie mówiąc. przyznam wam się że żeby nie promocja DIALOG-u telefon za złotówkę plus telefon za darmo, to do tej pory nie stać mnie by było na linię ...

Rozmowy lokalne po sieci lan/sieci telefonicznej

Witam serdecznie.Mieszkam w domku, a w domku obok mieszka moja rodzina.Chcielibyśmy mieć możliwość łatwego, stałego i darmowego kontaktu telefonicznego między naszymi domami bez użycia komputerów (aparaty telefoniczne,...

Internet w plusie

Witam, chciałem zapytać czy w plusie jest mozliwosc zrobienia darmowego internetu w telefonie tzn. kumpel w erze ma za free siedzenie na necie a za kazde sciagniete 50kb placi 20gr, ja weszlem na chwilke na neta i zjadlo mi 2zł ;/ czy jest do tego jakas specjalna konfiguracja? Aha i jeszcze jak to jest z gg na

Publiczny|Darmowy|Solidny Serwer Teamspeak3| Ts3-Palarnia.pl

[center][img]http://i61.tinypic.com/5b4vd.png[/img][b]Zapraszamy na Publiczny | Darmowy | Solidny serwer [color=#ff0000]Ts3-Palarnia.pl[/color]Nasz Oficjalny Fanpage ! ->[URL=https://www.facebook.com/pages/TS3-Palarnia/233897803430226]KLIKNIJ TUTAJ[/URL]...
  • Gry
  • napisane 29 03 2015 14:34
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2604

LG GT540 Swift

LG GT540 Swifthttp-~~-//www.youtube.com/watch?v=pFvws6ZlIvY LG Swift (LG GT540) - to telefon z systemem operacyjnym Android dla wszystkich, którzy zaczynają swoją przygodę z telefonem z ekranem dotykowym. Smartphone oferuje intuicyjne menu oraz łatwą obsługę. LG Swift pozwala użytkownikom korzystać z różnych aplikacji systemu Android oraz automatycznej synchronizacji konta pocztowego za pomocą...

[domeny] 2be.pl

Rejestruj domeny, szukaj promocyjnych pali-kodów i odbierz darmowe konto hostingowe. Rozpoczęliśmy nową akcję promocyjną w 2BE.PL. Każdy kto zarejestruje domenę .pl ma szansę otrzymać bezpłatne konto hostingowe Nikodem. Wystarczy znaleźć kod promocyjny i wpisać go przy rejestracji domeny. Kody znajdziecie w różnych miejscach internetu. Po wskazówki...

W co ciekawego grasz i co polecasz

Z nowych gier polecam: Battlefield 2 Bad Company. Na facebooku można nawet dostać darmowy klucz do niego jak się roześle 3 linki promujące grę. A z klasyki heroes of might and magic III (wszystkie części i dodatki) ;-) no nie ma lepszej strategi.[mod]Cezar jeszcze raz napiszesz...
  • Gry
  • napisane 22 11 2009 14:35
  • Odpowiedzi: 98
  • Wyświetlenia: 143588

Informacje na temat forum

Wygląd zazwyczaj jest już w gotowych silnikach forów, chyba że piszesz swój skrypt, wtedy zainteresuj się szablonami css.Nie no, np jak ściągne ten gotowy silnik, i tam tło jest zielone, czy moge zmienić na czarne ? Albo nagłówek jest mikołaj, a ja chce psa ?Wszystko zależy od serwera, cenione hostingi nie mają limitu na bazę danych MySQL w której to są tematy i posty, jest ona ograniczona...

Samsung Corby S3650

RECENZJA SAMSUNG S3650 CORBYWygląd:Samsung wydając nowy telefon Corby zaskoczył nas nowoczesnym wyglądem z możliwością wymiany obudowy, które są dostępne wraz z telefonem w środku pudełka. Telefon ma łagodny, opływający kształt, zwinnie skryty, a jednocześnie podkreślony aparat w tylnej obudowie. Świetnie wygląda, przy innych szarych, prawie, że prostokątnych telefonach. Dostępne obudowy:...