Skocz do zawartości


f480

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: f480


Polskie menu Samsung i LG

Do ściągnięcia za darmo (rapidshare) u nas na stronie gsmpl.comw sekcji do pobrania znajdziecie archiwa spakowane pliki potrzebne do wgrania oprogramowania z językiem polski w Wasze telefony.Paczki zawierają zarówno flashery (programy do flashowania telefonów) jak i firmware, to jest pliki z oprogramowaniem pod dany model. LINK: http://gsmpl.com/index.php?id=Do_Pobraniaaktualnie do pobrania...

Logi - Kontrolne sprawdzenie

OTL Extras logfile created on: 2012-06-26 23:22:08 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.53.0 Folder = C:\Users\lajkonik\Desktop64bit- Ultimate Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 9.0.8112.16421)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format: yyyy-MM-dd4,00 Gb Total Physical Memory | 1,36 Gb Available Physical Memory | 34,05% Memory...

Najlepsza marka telefonu komórkowego

Jeśli szukasz telefonu niezniszczalnego polecam Samsung f480, metalowa obudowa, dotykowy a nieraz już upadał

Wybór urządzenia wielofunkcyjnego do 400 zł

A co powiecie o tej Canon MP550 drukarce? Dobra by była dla moich potrzeb?Kurcze mam istny mętlik... Najlepiej jakby było coś podobnego do F480 tylko no napewno o jakiś "model" lepsze (czyli nie krok w tył, a przód) i za przystępną cenę.Znajdzie się coś takiego?Wydaje mi się, że Produkty Brother'a (np. Brother DCP-375) i Canon'a (MP550)...

Wybór urządzenia wielofunkcyjnego do 400 zł

Niestety mój zasłużony HP F480 zepsuł się, a jego naprawa nie ma sensu. Przyszedł czas, aby zakupić coś nowego do kwoty 400 zł (no tak +/- 50 zł + przesyłka). Chodzi mi o urządzenie wielofunkcyjne, gdyż często coś kopiuje i drukuje. Zastanawiałem się nad wariantem wybory skanera + laserówki, ale jednak te z kolorem są drogie, a on by mi się tez...

Jaki telefon? Nie za drogi

Jeżeli chcesz dobry tel i wyjątkowo dobrze wykonany, to polecam Ci Samsungi z serii F np F480 jak sie nie myle. Ja mam duże zaufanie do Samsunga to co mój telefon ze mna przechodzi to szczerze wątpie żeby inny tyle wytrzymywał ( Samsung M110 - jak czołg, dosłownie) nie jest to wypasiony tel ale w końcu wybrałem ze względu na przeznaczenie. Co do rodzaju...

Simlock Samsung SGH-F480

witammam samsunga f480 i potrzebuje zdjąć niego blokadę simlock .Bardzo Proszę o Pomoc!
  • Simlock Samsung
  • napisane 31 12 2008 00:49
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 16505

Wybór telefonu

F480?? no niby ok ale ciezko sie pisze na nim smsy - a duzo pisze i ekran ma bardzo podatny na uszkodzenia (chyba tak jak lg viewty - a o nim slyszalem same nieprzychylne opinie)

Simlock Samsung SGH-F480

Czy ktoś wie jak ściągnąć simlocka z Tego modelu ?
  • Simlock Samsung
  • napisane 31 12 2008 00:49
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 16505