Skocz do zawartości


f4210 miga

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: f4210 miga


Logi - Dziwne działanie systemu

Ogólnie system działa, ale czasem pojawiają się dziwne problemy z aplikacjami (lubią się przywiesić, lub w ogóle nie uruchamiać) oraz przymulenia systemu. OTLOTL logfile created on: 2011-06-29 13:20:39 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.24.2 Folder = C:\Users\mic\Desktop64bit- An unknown product Service Pack 1 (Version =...

Migający dół ekranu w laptopie

Witam. Posiadam laptopa Lenovo R400. Już od pewnego czasu miga w dół ekranu w tym lapku...  Jeśli laptop chodzi dłużej miganie się nasila, ale tylko na dole. Lecz kiedy włączy się wygaszacz ekranu to miganie ustaje (nie do końca ale mniej miga...

komputer nie czyta karty graficznej, wiesza sie..

..dosłownie cuda na kiju :/zaczęło sie od zarejestrowania sie mojej siostry na portalu naszaklasa ;) podejrzewam że to wszystko od tej francy.. ludzie głupieją na jej punkcie!:P dobra mniejsza. zarejestrowała sie, porozsyłała ponad sto zaproszeń do znajomych i pc zawisł. to była pierwsza jego zwiecha odkąd go mam, czyli od prawie 4lat, taka bez powodu. po resecie pc sie załadował no i to...

HP 845C -BŁĄD (budowa karetki?)

WitamMam drukarkę HP845CNajczęstrzy problem jaki występuje w tych drukarkach: - miga dioda kartriżaALE MIGA - gdy czarny kartriż jest w karetce NIE MIGA - gdy wyjmę czarny kartriż - mogę nawet drukować - tylko wiadomo - biała strona (bo przecież nie ...
  • Kosz
  • napisane 05 02 2010 23:48
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3203

Batalia ze sterownikami ATI. Labirynt.

Link do biosu karty: http://speedy.sh/7ZEjk/Pitcairn.romSprawa wygląda tak:Zachciało mi się aktualizacji sterowników, więc pobrałem, zainstalowałem i wpadłem w pułapkę, pieprzony labirynt. Pomóżcie mi z niego wyjść.Deinstalację przeprowadzam wszytkimi możliwymi siłami (opis niżej), udaje mi się pozbyć wszystkiego co związane z ATI/AMD. Podchodzę do instalacji, ta udaje się bez problemu,...
  • Karty graficzne
  • napisane 12 09 2015 12:31
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2585

Dowcipy, kawały, anegdoty, śmieszne teksty

Jedzie dziadek Trabantem i nagle mu zgasł.Po paru dosłownie sekundach zatrzymuje się najnowszy model Ferrari.Kolo od Ferrari wyłazi z wozu i pyta, czy podholować.Dziadek oczywiście się zgadza.- I pamiętaj dziadku, jeśli coś będzie nie tak, to zamigaj lewym migaczemPierwsze skrzyżowanie - czerwone światło.Po chwili...

Komputer nie widzi dysku Seagate w BIOS

Witam! Problem zaczął się wczoraj, włączam komputer, nie słyszę żadnego "piip", tylko czarny ekran i kursor poziomy miga ze 20s. Potem "ekran powitalny" płyty głównej i dwie opcje- tab to switch post, del to enter BIOS. W BIOS widzi mój napęd DVD, drugi dysk z danymi, natomiast Seagate Barracuda ma gdzieś. Jeśli wyjdę z BIOSu lub...

Monitor nie odpala - migająca dioda.

Witam, posiadam monitor L227WT i od niedawna po 4 latach użytkowania stwarza problem.Otóż włączam komputer i monitor nie odpala, miast tego dioda zaczyna migać. W dodatku obraz jest ciągle czarny, ale też jakby nie jest całkowicie wyłączony, a zachodzą w nim ledwo widoczne anomalie. Miga jakieś 5-10minut po czym...

HP Pavilion DV7-1060ew - Czarny ekran migający caps lock, num lock

Witam,Otóż wczoraj (22.01.2012) wyłączyłem komputer, przeniosłem go do drugiego pokoju i włączyłem. Moim oczom ukazał się czarny ekran, i migające 2 dioty (caps lock, num lock). Od razu pomyślałem, pewnie matryca nie łączy, no to raz dwa wstrząsnąłem kilka razy lapkie i masz ... pojawił się obraz. Dzisiaj odpalam drugi raz laptopa i nadal to samo czyli...
  • Notebooki
  • napisane 23 01 2012 21:52
  • Odpowiedzi: 10
  • Wyświetlenia: 11974

Problem z monitorem Samsung 920N

WitamGdy załączyłem komputer i ukazał mi się pulpit nagle monitor wyłączył się, jak by przeszedł w stan uśpienia tzn. dioda migała obraz był czarny i od tego czasu nie mogę go załączyć. Kiedy odłączam kabel monitora od komputera na ekranie nie pokazuje się okienko z komunikatem że kabel nie jest podłączony, nie jest to wina karty graficznej ponieważ...
  • Monitory
  • napisane 20 11 2011 13:23
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 6933

Problem Z Netgear dg834g v5

Witam. Mam problem z konfiguracją routera Netgear dg834g v5. Mianowicie podpinam go pod Orange Freedom 1MB.Normalnie wszystko podłączę i zaczynam instalacje krok po kroku ok, włączam go i palą się lampki na zielono i jedna od internetu ostatnia na czerwono.Pisze że połączenie jest itp. ale dostępu nie mam. Oto co wyskakuje dalej: http://img249.imageshack.us/img249/9290/router2s.jpgDaje...

Livebox diody święcą

Witam, dzisiaj u znajomego instalowałem internet TP Liveboxa, na początku okazało się, że ktoś już raz zrobił konto i nie pamiętał loginu i hasła. Musiałem zadzwonić do neo po nowy login i hasło..Wszystko ok, mój znajomy ma karte sieciowa wifi usb 2.0, więc wziąłem właśnie, żeby livebox mi wyszukał komputer, ale nie mógł znaleźć liveboxa, więc wziałem tryb ręczny wklepałem ten kod z pod...

Ubuntu 10.04 Problem z odpaleniem live cd - czarny ekran

Ściągnąłem sobie wersję 10.04 z ubuntu.com. Odpalam Live CD na moim laptopie, ubuntu się wczytuje, mieli płytę i nagle czarny ekran i dalej nic.Zdążyłem już przeczytać, że w 10.04 jest problem z kartami Intela, a ja takową w laptopie posiadam. Wersja 9.10 działa na moim laptopie bez żadnego problemu.Moje...
  • Linux
  • napisane 10 05 2010 12:36
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 14501

Migający ekran w Lenovo Ideapad 100-15

Problem wygląda tak, że gdy mam rozjaśniony ekran do 100% to jest wszystko okej, wystarczy delikatnie przyciemnić ekran (95%) i ekran zaczyna migać, im więcej przyciemniam, tym bardziej miga. Problem znika po podłączeniu laptopa do zasilania. Wtedy mogę zmniejszyć jasność i działa wszystko ... Co jest grane?...
  • Notebooki
  • napisane 12 09 2017 19:57
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 7743