Skocz do zawartości


Zdjęcie

Livebox diody święcą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 jerrytysiac

jerrytysiac

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 22 08 2010 - 22:33

Witam, dzisiaj u znajomego instalowałem internet TP Liveboxa, na początku okazało się, że ktoś już raz zrobił konto i nie pamiętał loginu i hasła. Musiałem zadzwonić do neo po nowy login i hasło..
Wszystko ok, mój znajomy ma karte sieciowa wifi usb 2.0, więc wziąłem właśnie, żeby livebox mi wyszukał komputer, ale nie mógł znaleźć liveboxa, więc wziałem tryb ręczny wklepałem ten kod z pod liveboxu i wgrałem te loginy i hasła i poszło, wyświetliła mi się strona z aktualizacją Liveboxu, więc gdy się ta aktualizacja wgrała, to diody miały powrócić do poprzedniego stanu, ale wszsystkie diody migały potem gasły i tylko @ migała 2 razy potem znów wszystkie razem migały i tak w koło, czekałem tak pół godziny, wkurzyłem się więc zadzwoniłem do neostrady, że te diody się święcą, to on mi mówił, żeby jeszcze chwilke poczekać, więc poczekałem i nic.. Następnego dnia ciągle tak samo diody świeciły na Liveboxu, i tak cały czas, próbowałem wyłączyć z zasialania, próbowałem resetować, ale ten Livebox ciągle tak świeci i nie da się nic zmienić.. nie wiem może to ja popełniłem błąd? Bo tam przy instalacji Liveboxu mam do wyboru Karta sieciowa... wifi 2.0 i ethernet.. nigdy nie instalowałem liveboxu, a w te klocki to ciemny jestem? może jakiś kabel usb do kompa i liveboxu trzeba podpiąć, bo nie wiem co to oznacza karta sieciowa (..) 2.0. Poleciłem, znajomym, żeby jutro wymienili livebox w punkcie sprzedaży, i jutro znów będą najprawdopodobniej instalował? Jak zainstalować jakaś instrukcja? Bardzo wasz proszę pomóżcie.. Sory za te tematy i błędy, ale ja śpię :P przepraszam za te tematy i błędy, ale normalnie śpię :P

Użytkownik jerrytysiac edytował ten post 22 08 2010 - 22:42

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Livebox



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych