Skocz do zawartości


e173

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: e173


Wymiana procesora i plyty glownej [500zł]

Witam!Chciałbym wymienić płyte główną i procesor, potrzebuje tylko i wyłącznie lepszych podzespołów do grania w Counter Strike GO. Aktualne parametry mojej maszyny:   Komputer:   System operacyjny Windows 7 Ultimate Media Center Edition   Dodatek service pack systemu operacyjnego -   DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)   Nazwa komputera ...

Przeglądanie internetu w nietypowych urządzeniach

Witajcie!Mam modem Huawei e173 i chciałbym go podłączyć do jakiegoś urządzenia (nie laptopa czy netbooka). Dałoby radę podłączyć go np. do odbiornika GPS z Windows CE, albo do telefonu? Czy raczej jedynym wyjściem jest tablet?

Huawei e173

KLIK TUTAJ taką antenę możesz kupić. Antena zwiększy zasięg, szybkość internetu ustalona jest przez dostawcę w tym przypadku T-mobile.

Huawei e173

Witam!Od niedawna jestem posiadaczem internetu w T-Mobile z modemem Huawei e173.Czy jest możliwość dokupienia jakiejś antenki, czy czegoś podobnego aby zwiększyć zasięg? jeśli tak to jak to wygląda? Czy taka antenka zwiększa tylko zasięg, czy też powoduje zwiększenie szybkości internetu?pozdrawiam

Rodzielenie internetu GSM

Witam. Posiadam taki oto modem: . Mam w domu 2 laptopy z WIFI oraz komputer stacjonarny bez. Jest możliwość, by internet ten "rozdzielić na wszystkie trzy komputery, albo żeby chodził w tym czasie na dwóch różnych ? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Modem pod USB do internetu mobilnego

Witam Forumowiczów. Dzisiaj zwracam się do Was z prośbą o opinie oraz Wasze doświadczenia z modemami pod USB. Moja dziewczyna chce mobilny internet, a że oferty które bierze pod uwagę są bardzo zbliżone więc decyzja będzie uzależniona zapewne od modelu modemu. Oczywiście ani ja, ani ona nie orientujemy się w tym temacie. Z tym że ja umiem korzystac z pomocy społeczności forumowiczów Jako iż...