Skocz do zawartości


Zdjęcie

Modem pod USB do internetu mobilnego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Mar0077

Mar0077

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 21 03 2011 - 20:28

Witam Forumowiczów.

Dzisiaj zwracam się do Was z prośbą o opinie oraz Wasze doświadczenia z modemami pod USB. Moja dziewczyna chce mobilny internet, a że oferty które bierze pod uwagę są bardzo zbliżone więc decyzja będzie uzależniona zapewne od modelu modemu. Oczywiście ani ja, ani ona nie orientujemy się w tym temacie. Z tym że ja umiem korzystac z pomocy społeczności forumowiczów :omg:
Jako iż jestem kompletnie zielony podam aż 8 modeli dostępnych w ofertach operatorów. Oto one:

- Option ICON 515M
- ZTE MF636
- Huawei E173
- Huawei E1750
- Huawei E1752c
- Huawei E870
- Huawei E367
- Huawei E1820 HSPA+

Te nazwy niewiele mi mówią, dlatego zwracam się z prośbą o Waszą pomoc. Który Waszym zdaniem jest najlepszy i dlaczego? Jeżeli to nie problem to uporządkowanie od najlepszego do najgorszego wiele by mi pomogło.
Internet będzie wykorzystywany głównie w Koszalinie, jednak z uwagi iż Moja Luba mieszka w małej wiosce 45 km od Koszalina (a czasami tam przebywa - 2-3 dni w miesiącu) miło by było gdyby tam też coś łapał. A wiem że jest tam problem z zasięgiem (przynajmniej tym w komórce). Słyszałem jedynie że niektóre modemy lepiej wychwytują sygnał, ale co i jak to nie wiem.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych