Skocz do zawartości


c100

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: c100


Ocena zestawu ~3400 zł do gier

Witam serdecznie. Bardzo proszę o ocenę zestawu który chcę kupić w najbliższym czasie. Ze starego komputera wziąłem dysk 500GB, 4GB RAMu oraz nagrywarkę, reszta została uwzględniona na liście. Komputer przeznaczony do gier, nie interesuje mnie OC, gdyż zestaw przeznaczony dla 14 latka, który broń boże ma nie bawić się w prażenie podzespołów :D Proszę o weryfikację, czy wszystko zostało...

Złożenie nowego zestawu komputera do gier.

Ja bym brał: Płyta główna: Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D3H, B85, DualDDR3-1600, SATA3, HDMI, GBLAN, mATX (GA-B85M-D3H)(procesor i tak nie będzie kręcony) Pamięć: Pamięć Crucial Ballistix Tactical DDR3-1600 CL8 - 8GB (BLT2CP4G3D1608DT1TX0CEU) Procesor: Procesor Intel Core i5-4440 (6M Cache, do 3.30 GHz) BOXBX80646I54440 lub  Procesor Intel Core i5-4590 3.3GHz LGA1150 BOX...

Dyskusja na temat kart graficznych

A ja to http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10095414 ale przy takich cenach to można sobie pozwolić na Radeony HD5970 w CrossfireX i Core i9 w przyszłości rzecz jasna // tu gadamy o kartach graficznych a nie twoich motoryzacyjnych marzeniach
  • Karty graficzne
  • napisane 16 06 2008 19:29
  • Odpowiedzi: 106
  • Wyświetlenia: 32367

Dyskusja na temat Samochodów, Motorów, etc.

Ja na wiosne zamierzam kupic swoje pierwsze własne auto i zachorowałem na coś takiego: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10063267Tylko dlaczego mnie na nie nie stać ? przecież ty nawet prawka nie masz

Zmiana całego kompytera

Buda jest dobrze wentylowana ... sprawdzałem ... ma kope miejsca i jest przystosowana do ATX i EATX ... Co do coolera ... to już mam Thermaltake GoldenOrbII który jeszcze obecnie lata na moim Pentium IV 3.06HT EMT64 S775 ... i jest zimniutko i cichutko.... a porównując boxowe coolery PIV i C2D to ten od C2D jest 3 razy mniejszy (podejżewam iż z uwagi na to że C2D mniej się grzeje) to GoldenOrb...
  • Archiwum
  • napisane 07 09 2008 20:51
  • Odpowiedzi: 11
  • Wyświetlenia: 1661

Telefony

A ja mam SAMSUNG C100 :mrgreen: To co wyró?nia ten telefon spo?ród innych w tej grupie cenowej (u?ywany na allegro 150z?) to znakomita polifonia. Telefon ten nie sprawia problemów aczkolwiek s? na pewno lepsze-oczywi?cie du?o dro?sze.Wady: -ma?y wy?wietlacz-bateria trzyma do 4 dni (standard przy telefonach z kolorowym wy?wietlaczem cho? te nowsze juz...

Samsung SGH-C100 Simlock kodem

Całą procedurę przeprowadzacie na własną odpowiedzialność!I.Sposób na starsze oprogramowania:1. Wkładamy kartę sieci na którą jest założony simlock i wpisujemy kod: *#9998*627837793# Włącza się "zarządzanie plikami" w menu "profil użytkownika" 4.2.4 2. Na wyświetlaczu pojawi się info "Błędny numer" ale mamy dodatkową opcję: "zarządzanie plikami" w...
  • Simlock Samsung
  • napisane 26 02 2008 00:07
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 20453

Telefony

ja za tydzień dosłowni będę miał SAGEM MY411X dobry telefon ale teraz mam SAMSUNG C100. NIGDY ALE TO NIGDY nie kupujcie tego złoma a jak macie sprzedajcie na złom!! 60gr za kilogram opłaca sie bo to taki złom. ostrzegam was tylko mam go teraz i jak wyśle sms to będzie istny cud.

Zamierzasz Kupić Któryś Z Modeli Spv, Sda?

Co jest w tym SPV, SDA że w tak krótkim czasie coraz więcej osób po niego sięga? Czy nie jest to czasem jakieś "chińskie padło" które szybko się popsuje? Przecież w tej cenie to można mieć o połowe mniej funkcjonalne telefony - To pytanie najprawdopodobniej zadało sobie już nie jedna osoba. Ja w tym temacie postaram sie rozwiać wszystkie mity na temat SPV oraz modeli podobnych do...

Komputer + Monitor do 4200zł

Pc do gier.Skoro byś zmienił to się podziel na co :PProcesor: Core i5 4460Płyta główna: Gigabyte GA-B85M-D3HRam: 8 GB Goodram 1600 MHz LEDHDD: WD Blue 1 TB EZEXSSD: Goodram C100 120 GBGrafika: EVGA GTX 970 Gaming ACX 2.0DVD: Samsung SH-224DBObudowa: Antec VSP5000Zasilacz: Thermaltake Smart SE Modular 530 WTutaj...

NTLDR is missing - Naprawa uszkodzonego sektora rozruchowego w Windows XP bez płyty instalacyjnej

Niestety pobrałem jeszcze raz Slitaz i wypaliłem go na płycie z prędkością 4x i dokładnie w tym samym miejscu się zatrzymuje. Dodam, że komputer ma już chyba 15 lat ale chodził i był sprawny cały czas. Mam klawiaturę pod USB i nie wiem czy tu nie jest problem? Raz jak odłączyłem to na innym wierszu się zatrzymało ładowanie ale później za każdym odpaleniem ciągle w tym samym momencie....
  • Porady Windows
  • napisane 20 01 2013 01:02
  • Odpowiedzi: 9
  • Wyświetlenia: 47592

NTLDR is missing - Naprawa uszkodzonego sektora rozruchowego w Windows XP bez płyty instalacyjnej

Witam mam pytanko. Ponieważ chciałem zainstalować system ale niestety wyskoczył komunikat: NTLDR is missing no więc postanowiłem zadziałać Twoim sposobem jednak po wypaleniu płyty czekam aż mi się system załaduje (pkt 2.) jednak nie dochodzi do pkt. 3 i nie pojawia się ten komunikat tylko zatrzymuje się na wierszu: [<c1003a76>;]...
  • Porady Windows
  • napisane 20 01 2013 01:02
  • Odpowiedzi: 9
  • Wyświetlenia: 47592

Wasz pierwszy telefon

Alcatel OT320,Sagem MYC4, Sagem myX- 55 , Sagem MYX 5-2v , Siemens CXV70 , Samsung c100 , Motorola a835, SE d750@w800, k700, nokia 6610i, E398@E1, V547, Nokia 6280, SE C905, Nokia 5300, SE K770, Motorola E8, Nokia 5800 XMI oto wszystkie moje telefony w kolejności chronologicznej.

Polskie menu Samsung i LG

Do ściągnięcia za darmo (rapidshare) u nas na stronie gsmpl.comw sekcji do pobrania znajdziecie archiwa spakowane pliki potrzebne do wgrania oprogramowania z językiem polski w Wasze telefony.Paczki zawierają zarówno flashery (programy do flashowania telefonów) jak i firmware, to jest pliki z oprogramowaniem pod dany model. LINK: http://gsmpl.com/index.php?id=Do_Pobraniaaktualnie do pobrania...