Skocz do zawartości


c 260

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: c 260


bluescreen podczas rozmów głosowych+ log DMP

Microsoft (R) Windows Debugger Version 6.6.0003.5Copyright (c) Microsoft Corporation. All rights reserved.Loading Dump File [C:\WINDOWS\Minidump\Mini011613-12.dmp]Mini Kernel Dump File: Only registers and stack trace are availableSymbol search path is: *** Invalid ******************************************************************************** Symbol...

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1500zł do 7500zł

WITAMYOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

Logi - Dziwne pliki na dysku

Proszę o sprawdzenie logow z OTL mam problem bo w koszu powstały mi dziwne pliki tzn : de40 i de42 i nie idzie ich w żaden sposób usunąć. Podaje logi z OTL -> Gmer ->AdwCleaner podejrzewam również że w systemie jest jakiś rookit. Właściciel komputera prosił o pomoc z tej sprawie # AdwCleaner v1.801 - Logfile created 08/16/2012 at 21:56:46# Updated 14/08/2012 by Xplode# Operating system :...

Logi - Przekierowywanie na bing'a

Witam, po zainstalowaniu Hotspot shield firmy anchorfree złapałem redirecting virus na wyszukiwarkę Bing we wszystkich przeglądarkach. Sprawdziłem opcje internetowe, nie mam proxy. Wyszukiwarka domyślna to google.HJTLogfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4Scan saved at 15:17:07, on 2011-08-13Platform: Windows XP Dodatek SP3 (WinNT 5.01....

komputer sie zacina podczas minimalizowania filmów na yt i BSOD

Witam.Mam pewiem problem z oglądaniem zmaksymalizowanych filmów na youtube.Prawie zawsze jak oglądam jakikolwiek filmik na youtube i chce włączyć na pełny ekran to cała przeglądarka się zawiesza. Czasami od razu, czasem po kilku sekuncach zcina ekran i musze klikac esc poczekać 5-10sek by wróciło do normy. Czasami mi przy zacięciu wywala blue screena, lecz nie jestem w stanie podać kodu błędu...

Logi - błąd stery bądź flash player

WitamNiedawno zmieniłem system na stary dobry XP 32-bit Pro. Po instalacji jednak sterowników oraz kilku uaktualnień do flash playera i mozilii komputer zaczął wolniej chodzić, zwykłe youtube się często wiesza i niektóre strony nie chodzą w pełni. Być może to wina flash playera, który gryzie się z przeglądarką bądź nowego oprogramowania do karty graficznej. Poniżej zrzut z OTL:KOD z OTL.txtOTL...

Logi - Gwałtowne spadki FPS

jak w temacie, prosze o sprawdzenie logów OTL logfile created on: 2012-12-21 10:50:29 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Documents and Settings\Piter\DesktopWindows XP Home Edition Service Pack 3 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 8.0.6001.18702)Locale: 00000415 | Country: Poland |...

Logi - Bluescreen z błędem 0x7f - Wirus czy coś ze sprzętem ?

Ostatnio dosyć nieregularnie wyskakuje mi blue screen z błędem 0x7f (0 0 0 0) bez żadnego dodatkowego komunikatu.Zrobiłem memtesta korzystając z pld rescue cd oraz chkdsk dysku c:\ Nic nie wykazały.Załączam logi z OTL i proszę o pomoc:OTL logfile created on: 2012-05-31 11:22:36 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.44.0 Folder = g:\Moje dokumenty\DownloadsWindows XP Professional...

Logi - Profilaktyczne sprawdzenie

WitamJak w temacie, proszę o sprawdzenie logów. Mogę dodać, że komputer bardzo długo się włącza (Windows po załadowaniu potrzebuje wciąż około 2 minut by otworzyć proces explorera).OTL.txt:OTL logfile created on: 2012-11-02 10:03:09 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Patrryk\Downloads64bit- Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type =...

Orientacyjny Ranking Kart Graficznych

Przedstawiam ranking orientacyjny do względnej skuteczności różnych kart graficznych. Lista sprzyja wyższej rozdzielczości i szybszych procesorów Z początku listy umieściłem już zabytkowe karty graficzne byście mogli zorientować się ile modeli kart było wcześniej, a co jest teraz Mystique Rendition V1000 ...
  • Karty graficzne
  • napisane 04 10 2011 20:53
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 10799

Wydajność w testach

 Karty graficznej 570 do 960 chyba nie da się porównać.GTX 570 ma wydajność coś w okolicy GTX 750Ti może 950 jakieś wersje podkręcone. Tak czy siak grafika nie ma tu wpływu na wydajność - jedynie w grach.  Co do szatana procesora... 5.3 do 7.0 pkt znowu na moją korzyść pomimo że zostały mu obniżone punkty bo rzeczywiście hałasuje w...

najlepszy procesor do zestawu

1]Witam oto mój sprzęt niestety nie wiem jaki procek będzię najlepszy dla mojego kompa komputer będzie służył do obróbki filmów (chcę aby się szybko renderowały) nagrywania frapsem oraz robienia steramów. Nie będę robił oc i ac. Proszę o wypisanie 3 najlepszych procków od najlepszego z góry dziękuje. Pamięć Good Ram GR1333D364L9/8GDC Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'',...


Logi - Drobne ścinki w grze

Sugerowano zebym zalozył temat w tym dziale,Dla przypomnienia problem polega gownie na tym ze podczas grania w m&b online mam drobne ścięcia mimo 120fps i ping ~42 wiec to nie przez to.Dodaje logi z OTLOTL Extras logfile created on: 2013-01-23 13:37:55 - Run 2OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Documents and Settings\qw\My Documents\PobieranieWindows XP Professional Edition...

Bluescreeny Win XP

==================================================Plik zrzutu : Mini110912-01.dmpData wystąpienia błędu: 2012-11-09 22:59:57Typ błędu : IRQL_NOT_LESS_OR_EQUALKod błędu : 0x1000000aParametr 1 : 0x000000e8Parametr 2 : 0x00000002Parametr 3 : 0x00000001Parametr 4 : 0x806e7a16Spowodowane przez sterownik: hal.dllSpowodowane przez adres: hal.dll+2a16Opis pliku : Hardware Abstraction Layer...
  • Windows XP
  • napisane 10 11 2012 14:37
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3595