Skocz do zawartości


axesstel mv410 warszawa kupie

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: axesstel mv410 warszawa kupie


pytanie o router Axesstel MV410

witam mam pytanie będe brał ofertę z TP/Orange router Axesstel MV410 moje pytanie jest takie co jest potrzebne aby ten router łączył sie z kompem bo ja dostane router i nic więcej a przecież ten router musi sie połączyś z kompem aby net działał co należ kupić za odpowiedz dziękuje

Komputer do 1800 zł Wybór części

WitamZamierzam kupić nowy komputer do 1800 złMieszkam w Warszawie i nie znalazłem sklepu w którym by można było kupić bardzo tanio części. Wybrałem więc Allegro uwzględniając jak najwięcej produktów z możliwością odbioru osobistego.Zebrałem taki zestaw. Co o nim sądzicie? Co...
  • Archiwum
  • napisane 22 08 2007 21:18
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1508

Gdzie mogę kupić...?

Słuchajcie, mam pewien problem. Chciałbym sobie kupić kilka płyt dvd9 (wiem ze drogo, ze sie nie oplaca itp, nie musicie mi przypominać) bo czasem mam problemy ze znalezieniem programu/sposobu jak zmienić grę z płyty dvd9 na dwie dvd5. Najgorsze jest to, ze nie wiem gdzie takowe płyty kupić. W internecie mi starzy...
  • Archiwum
  • napisane 20 01 2008 10:22
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1254

Kilka pytań o toshibę

Dzięki wielkie za odpowiedź! a czy jest możliwość zakupu w jakimś sklepie laptopa bez oprogramowania?Właśnie też się zastanawiam nad kupieniem kompa bez oprogramowania, bo wszędzie teraz są sprzedawane już z wind vista. Najprościej kupic w częściach i poskładać (ale jak się na tym nie znasz to lepiej zleć to...
  • Archiwum
  • napisane 06 10 2007 11:15
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 1559

Zakupy w tradycyjny sposób

Oczywiście przekonanie ludzi do pomysłu jest najtrudniejsze. Kluczem jest stworzenie społeczności "Zakupowiczów". Ludzi, którzy będą dyskutowali o zakupach. Teraz kto może wchodzić w skład takiej społeczności. Po pierwsze konsumenci. Wiem, że jest całkiem sporo ludzi (już na tym etapie analizy wyników z ankiety można to stwierdzić), którzy lubią robić zakupy, co więcej lubią o tym...

Zakupy w tradycyjny sposób

Jeśli chodzi o zasięg serwisu - oczywiście będzie to po części jakby wiele serwisów dla różnych miast. Bo np. czy może mieszkańca Warszawy obchodzić to, gdzie kupić śrubokręt w Krakowie? Pewnie nie, nie licząc nielicznych przypadków. Jednak lokalny charakter serwisu ma więcej plusów niż minusów - oczywiście będziemy...

Simlock z pozostałych modeli

Dzięki, piter, za pomoc. W takim razie będę się rozglądał za jak najtańszym punktem serwisowym w Warszawie.Ale jeśli to będzie powyżej 40-50 zł to sprzedają tę Nokię na Allegro (prawie nówkę kupiłem za 70 zł) i kupię coś bez simlocka tym razem. Dzięki.
  • Simlock Nokia
  • napisane 19 03 2007 14:14
  • Odpowiedzi: 253
  • Wyświetlenia: 253085

[sprzedam] Leadtek GeForce 7950GX2 TDH

Sprzedam karte GF 7950GX2 od Leadteka, karta nie kręcona, jeszcze rok gwarancji, kupiona w jednym z warszawskich salonów, w zestawie pełne oprogramowanie, okablowanie, full box. Preferuje odbiór osobisty na terenie warszawy.Cena wywoławcza: ok. 820złPS. Jstnieje możliwość...
  • Archiwum
  • napisane 13 09 2007 15:40
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 871

Gigabyte GA-M590 SLI - S5 + Athlon X2 3600 + Freezer 64

SprzedamGigabyte GA-M590 SLI S5Najwyższy model płyty Gigabyta pod soc. AM2, chipset nForce590 SLINa wstępie nadmienię że to jedyny chipset (nF590SLI) pod AM2 który oferuje SLI w pełnym wydaniu ! - obydwa sloty PCI-E pracują z pełną szybkością x16 (a nie jak w przypadku nF570SLI i niższych - gdzie jeden slot działa z prędkością x16 a drugi x8 lub x4).Płyta ...
  • Archiwum
  • napisane 29 08 2007 10:19
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 914

Mam zamiar kupić: R9800 Pro, tylko...

a tak jeszcze ja zapytamkupilem radeona owego i nie wlacza mi sie w ogole komputer , to znaczy komputer wlacza tylko monitor gasnie.czy to dzialanie tego ze mam malo ramu ( 256) , poniewaz moja siostra zabrala moje 512 do warszawy i chyba bede musial kupic...reszta toAMD 2500 a...
  • Archiwum
  • napisane 01 08 2007 14:22
  • Odpowiedzi: 10
  • Wyświetlenia: 1190

Pierdzący wentylator w laptopie MSI

Oddać na gwarancję najlepiej.Tylko że jest problem. Najbliższy sklep tam gdzie go kupiłem mam w Warszawie Reduta. Tego laptopa mi brat z warszawy przywiózł. A może po prostu się bidak przemęczył ? :D Bo on działał ten tryb z 7 godzin. Tutaj daje potwierdzenie że RPM spadły.

[Sprzedam] Samsung R530 js03pl + Windows 7 32bit (torba gratis)

Mam państwu do zaoferowania używanego laptopa Samsung NP-R530-JS03PL. Notebook został kupiony 28 marca 2010 roku. Jego stan wizualny oceniam jako dobry +/bardzo dobry -(małe przetarcie po lewej stronie touchpada; widoczne na zdjęciu). Sprzętowo jest w stu procentach sprawny (działają wszystkie wejścia/wyjścia, klawiatura, touchpad, czytnik kart, ekran...
  • Giełda
  • napisane 20 10 2013 16:59
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 3910

[Sprzedam] Notebook DELL Alienware

Witam, pare dni po swietach przyjdzie do mnie doysc spore zamowienie takich o to allienkow.http://tiny.pl/hgjdvModel w linku jest tylko przykladowy ze wzgledu na to ze ja zamowilem juz duzo nowsze wersje na procesorach i7Dokladna specyfikacja:PROCESSOR Intel® Core™ i7 920XM 2.0GHz (3.2GHz Turbo Mode, 8MB Cache)OPERATING SYSTEM Genuine Windows® 7 Ultimate, 64bit, EnglishWARRANTY...
  • Giełda
  • napisane 01 04 2010 21:31
  • Odpowiedzi: 18
  • Wyświetlenia: 4602

[Inwazja Pc ( Sprzetkom)] Oszuści

INWAZJA PC SPRZETKOM UWAGA NA NICH OSZUŚCIWitam serdecznieChciałem opisać i przestrzec wszystkich przed kupowaniem sprzętu komputerowego w firmie inwazja pc - kiedyś używali nazwy (sprzetkom). Proszę czytać uważnie i rozważyć ewentualny zakup w tej firmie. Cała historia zaczyna sie jakieś 9 miesięcy temu koniec marca 2009, gdy znalazłem "wspaniałą ofertę" komputera na allegro....