Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka pytań o toshibę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 mandolina

mandolina

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 06 10 2007 - 11:15

mam zamiar kupić niedrogiego laptopa, spodobała mi się Toshiba Satelite L30-10X CM440 15.4" 1GB 80GB DVD-SM VHB i mam co do niej kilka pytań
-czy gry trochę nowsze, konkretnie SIMS 2 będą działać?
-czy nie będzie problemów ze zgrywaniem zdjęć z komórki poprzez USB IrDA? (na aktualnym komputerze nie mam takiej możliwości- choć teoretycznie nie powinno być z tym problemów)
-czy będę mogła wgrywać pliki z tego laptopa na MP4?
-i jeszcze jedno- macie zastrzeżenia co do systemu Windows Vista (kupuję już z oprogramowaniem)??

Bardzo proszę o odpowiedźDołączona grafika!

  • 0

#2 mik2

mik2

    Początkujący

  • 149 postów

Napisano 06 10 2007 - 11:20

-i jeszcze jedno- macie zastrzeżenia co do systemu Windows Vista (kupuję już z oprogramowaniem)??

Do visty zastrzeżenia jak najbardziej mam :mellow:
1.Większość gier które wyszły przed premierą visty nie działają na niej (sims2 pójdzie jak bedziesz miała dodatki, bo one są już na viste)
2.Vista będzie ci działać dużo wolniej niż win xp, szczególnie na laptopie
3.Microsoft jeszcze nie ukończył wszystkich sterowników do visty, przez co posiada ona dużo błędów
4.Mam viste na drugim kompie, i szczerze mówiąc na pierwszy rzut oka zmieniła się tylko grafika :/
5.Z tego wszystkiego po prostu nie polecam ci kupowania teraz visty, mówię teraz bo za jakis rok bedzie to prawdopodobnie udany zakup (większosć aplikacji będzie już przstosowana do działania z vistą oraz microsoft powinien ukończyć prace nad sterownikami)

  • 0

#3 mandolina

mandolina

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 06 10 2007 - 11:29

Dzięki wielkie za odpowiedź! a czy jest możliwość zakupu w jakimś sklepie laptopa bez oprogramowania?
  • 0

#4 mik2

mik2

    Początkujący

  • 149 postów

Napisano 06 10 2007 - 11:51

Dzięki wielkie za odpowiedź! a czy jest możliwość zakupu w jakimś sklepie laptopa bez oprogramowania?

Właśnie też się zastanawiam nad kupieniem kompa bez oprogramowania, bo wszędzie teraz są sprzedawane już z wind vista. Najprościej kupic w częściach i poskładać (ale jak się na tym nie znasz to lepiej zleć to komus innemu) Mozesz też pojechać na giełde komputerową (jest b. dobra w warszawie) tam można kupić "czysty" komp.Mozna też poszperać na allegro, może cos znajdziesz. Ja mam coś takiego: http://www.allegro.pl/item253014287_notebo...b_dos_nowy.html Nie jest na nim nic zainstalowane, więc xp trzeba by kupić osobno.
  • 0

#5 mandolina

mandolina

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 06 10 2007 - 12:16

dobry ten notebook z allegro! jeszcze też trochę poszperam :mellow:
  • 0

#6 mik2

mik2

    Początkujący

  • 149 postów

Napisano 06 10 2007 - 13:07

Czego nie znajdziesz w sklepie - znajdziesz na Allegro :mellow:
  • 0

#7 Fotofil

Fotofil

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 08 10 2007 - 20:20

Tytuł wątku był zachęcający, tymbardziej że ta Toshiba jest teraz w Saturnie za 1899zł.
A może jednak ktoś napisze odpowiedź na zadane pytanie przez mandolinę?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych