Skocz do zawartości


acer aspire 7000

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: acer aspire 7000


Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Ranking polecanych laptopów 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Kwiecień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking polecanych laptopów 2023 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Styczeń 2023 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na styczeń 2023 r, które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking laptopów. Jaki laptop kupić? Czerwiec 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Czerwiec 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na czerwiec 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking laptopów. Co warto kupić? Grudzień 2020 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Grudzień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na grudzień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking polecanych laptopów i Ultrabooków 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Listopad 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Luty 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na luty 2022 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Acer Aspire 4520

Mam pytanie odnośnie lapka Acer Aspire 4520. Czy warto go kupić. Mógłbym mieć tego laptopa za ok 2100 no może max 2200zł. Czyli stosunkowo tanio. Moje pytanie brzmi czy warto???? W końcu to acer. Czy ktoś wogóle wie co to za grafika nVidia GeForce ...
  • Archiwum
  • napisane 15 08 2007 20:40
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 2858

Acer Aspire 4520

Mam pytanie odnośnie lapka Acer Aspire 4520. Czy warto go kupić. Mógłbym mieć tego laptopa za ok 2100 no może max 2200zł. Czyli stosunkowo tanio. Moje pytanie brzmi czy warto???? W końcu to acer. Czy ktoś wogóle wie co to za grafika nVidia GeForce ...
  • Archiwum
  • napisane 15 08 2007 20:40
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 2858

[Poradnik] Dobieranie laptopa w cenach 1500-6000 pod względem wydajności

Laptop za 1500zł:Asus K52N K52 - 2.30GHz 2GB 500GB HD4200 Powinien posiadać coś pokroju C2D i grafiki z serii 4xxx radeon / 8xxx geforce (Nie polecam 5470 / 8400m gs/gt)Laptop za 1800zł:Acer Aspire 5552G - Athlon II X2 P320 2GB 320GB HD5650Powinien posiadać C2D/P/Athlon P320/P340+/5650+Laptop...

PROBLEM Z KOMPEM chyba karta

witam, ja tez mam problem z kompem i śmiem twierdzić, że to karta. Mam laptopa Acer Aspire 5520 z Geforce 7000M. Karta niby zintegrowana ale powinna dzialać.Instaluje system i jest okej, programy śmigają, Wow działa no i spoko. Mija 2 tygodnie i koniec jakby mi ktoś wyciągnął...
  • Archiwum
  • napisane 11 10 2008 17:10
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 885

Znikający obraz podczas oglądania filmów

Windows vista home premium: service pack 1typ systemu: 32 bitowytyp komputera: Acer Aspire 5520(notebook)procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual-Core Processor 1,90GHzpamięć ram: 2,00GBkarta graficzna: nvidia geforce 7000m/nforce610m 256MBDirectx10dysk twardy: 250gbProblem występował...
  • Archiwum
  • napisane 14 09 2008 10:42
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1209

x na ekranie czerwony

Wklej logi FRST 1  raportAdditional scan result of Farbar Recovery Scan Tool (x64) Version: 13-04-2015Ran by Artur at 2015-04-14 16:58:23Running from C:\Users\Artur\DesktopBoot Mode: Normal============================================================================== Security Center ========================(If an entry is included in the fixlist, it will be...