Skocz do zawartości


acer aspire 5720g brak polskich znaków

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: acer aspire 5720g brak polskich znaków


Poblem z myszka i klawiatura Acer - wariuje mysz, brak polskich znaków

Witam! Borykam się od jakiegoś czasu z wariujaca myszka laserowa bezprzewodowa Acer, model MG-0766. Działam na Windows 7 64-bit, a komputer to Acer Aspire AX5950. Wraz z komputerem dostałem zestaw mysz + klawiatura Acer'a. Od...

Sposób jak ustawić polską czcionkę w Wordpressie

Często się zdarza, że korzystając z szablonów zagranicznych Wordpress jesteśmy niejako "skazani" na czcionki bez polskich znaków. W takiej sytuacji polskie znaki wyświetlają się w innej czcionce i wyglądają nieestetycznie. W takiej sytuacji mamy do wyboru, albo zrezygnować z eleganckiej czcionki na rzecz...

Dziwny problem z kompem

Witam. Od jakiegos czasu (5? 6? dni) wystepuje nastepujacy problem w gierkach : po pewnym czasie grania gra albo zacinala sie, albo system wywalal "wystawil problem z aplikacja xx". Pomyslalem - format, tak tez zrobilem. Niestety, po formacie wystepuje podobny problem - w niektorych grach "siada" grafika (a dokladniej tekstury). W podgladzie zdarzen (narzedzia...
  • Archiwum
  • napisane 18 01 2007 18:13
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1585

Acer Aspire ONE D255E MEGA RECENZJA !

Netbook Acer Aspire ONE D255EMINI WPROWADZENIE CZYLI O CO KAMANNetbooki jak wiemy zdominowały już mocno światowy rynek co za tym idzie ciężko jest przekonać klientów tylko poprzez konfigurację sprzętową czy też designem. Producenci starają się za...

Zmulony Laptop

Podzespoły laptopa ? Smart dysku twardego z HDTune ? Temperatury podzespołów ? Jaki antywirus posiadasz ? Jak wygląda użycie zasobów - CPU i ram ?  --------[ Podsumowanie ]------------------------------------------------------------------------------------------------   Komputer:   System operacyjny Windows 7 Home Premium Home Edition   Dodatek service pack...
  • Notebooki
  • napisane 24 08 2013 10:20
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 2378

Problem z kamerką internetową w Acer Aspire 5745G

i dalej nic nie robię bo nie chce czegoś zwalićNo to samo się nic nie zrobi jak nie masz zamiaru nic więcej z tym kierunku zrobić Te wykrzykniki w menedżerze urządzeń mówią że brakuje sterowników. Zainstaluj odpowiednie sterowniki zgodne z Twoim systemem do kamerki internetowej i powinno być OK. http://global-download.acer...
  • Notebooki
  • napisane 28 08 2012 17:03
  • Odpowiedzi: 9
  • Wyświetlenia: 7388

Vista 64bit SP1 ENG ustawienia polskich znaków

Ok więc zacznę od tego iż mam Vistę 64 bity z SP1 anglojęzyczną. Poradziłem sobie ze zmianą układu klawiatury na polski programisty. I jest oki doki mam polskie czcionki.Lecz gryzie mnie inny problem np. brak wyświetlania polskich czcionek w GG oraz brak ...
  • Archiwum
  • napisane 10 08 2008 22:30
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2828

[inne] Za darmo i najlepiej - darmowe stronki internetowe

tu masz link do mojej, całkowicie samodzielnie opracowanej strony, bez wykorzystania jakiegokolwiek szablonu. Może nie najładniejszej, niektóre komendy można zmienić na krótsze, ale będzie całkowicie legalnie.http://www.jotgie.republika.pl/I choć możesz sobie sam ściągnąć kod html przez przeglądarkę to zamieszczam niżej pełen kod tej strony (index.html). Wyrażam zgodę na dowolne wykorzystanie...

[inne] 10 głównie teoretycznych porad tworzenia stron internetowych

1. PrologJakiś czas temu tworzyłem anglojęzyczną prezentację o tytule "How to create a good enough website?". Rzecz jasna starałem się tam przedstawić przede wszystkim kwestie teoretyczne i przygotowawcze do kreowania stron internetowych, bo jakakolwiek próba praktycznego przedstawienia tak szerokiego zagadnienia w formie ustnej zakończyłaby się za pewnie wielogodzinną przemową bez...


Prosba o wycene ACER EXTENSA 5420

Zastanawiam sie nad zakupem jednego z używanych laptopówe.Ile jest wart kazdy z osobna laptop? Z góry wielkiedzieki za info1.ACER EXTENSA 5420Processor AMD Turion(TM) 64 X2Processor Speed 2.00GHzSystem Memory (RAM) 3GBHard Drive Size 160GBOptical Drive Double- DVD RW/CD-RWUSB 2.0 Ports 42.Fujitsu-Siemens( brakuje...
  • Notebooki
  • napisane 17 11 2010 23:05
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2910

Przydatne aplikacje na Symbiana

Przydatne aplikacje na Symbian S60AppManOpis:Aplikacja ta pokazuje nam bardzo wiele informacji o naszym symbianie, a dokładniej o tym co na nim jest uruchomione. Cechy:+ Łatwa instalacja+ Bardzo wiele przydatnych funkcji praktycznych do zarządzania symbianem + Szczegółowe dane o uruchomionych aplikacjach na naszym telefonie+ Możliwość kompresji danych- Angielskojęzyczna lub niemieckojęzyczna...

DELL czy ACER - który wybrać?

Bardzo Was proszę o pomoc w wyborze laptopa. Po bardzo długich poszukiwaniach, w cenie do 2000 zł i 17` matrycy ostały się poniższe laptopy. Kluczową dla mnie sprawą jestszybkość działania laptopa, jego wydajność i brak awaryjności rzecz jasna. Będę go używał do internetu, muzyki, filmów, czasami gier (ale do starszych gier albo gry typu FM 2012gdzie...

Problem z ATI HD 2300 w laptopie:(

Ach sorka - co ta apatia robi z czlowiekiem:)Acer Aspire Hej, Laptop Acer Aspire 5720G, intel core 2 duo processor t5250(1.5 ghz,667 MHz FSB, 2MB L2 cache), Up to 512 mb Ati Mobility radeon Hd 2300...
  • Archiwum
  • napisane 10 11 2007 17:47
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2238

Sterowniki ACER ASPIRE E5-511 Windows 7

Szanowni użytkownicy bardzo proszę was o pomoc posiadam laptopa ACER ASPIRE E5-511 postanowiłem zmienić Windowsa z 8 na Windows 7-64bitowy. Nie potrafię znaleźć sterowników do internetu a zależy mi najbardziej na WiFi. Na stronie producenta są iwylacznie sterowniki do Windowsa 8.1 oraz 10. Co robić ? Czy ktoś jest w...