Skocz do zawartości


acer aspire 3690

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: acer aspire 3690


AcerAspire 3650- nie działa klawiatura

Jako iż, minęło już troszkę czasu pozwolę sobie dodać post pod postem - żeby odświeżyć temat.Zakupiłem klawiaturę którą dostanę jutro paczką dostarczoną przez DHLlink - http://www.laptopshop.pl/product-pol-6-Klawiatura-do-ACER-Aspire-1670-3100-3600-3690-5100-5610.htmlPisząc tutaj chciałem jeszcze raz upewnić się czy:1. klawiatura po zamontowaniu wczyta...
  • Notebooki
  • napisane 09 04 2013 17:20
  • Odpowiedzi: 14
  • Wyświetlenia: 4125

Logi - Wyłączanie się pulpitu

Witam, mam pewien problem. Mianowicie.. w moim laptopie Acer Aspire 3690 od paru dni dzieje się coś dziwnego (mam XP)- gdy nie rusza się myszką albo nie wykonuje zadnej czynnosci przez... minute to wylacza sie ekran i aby go przywrocic nalezy ruszyc myszką, ale jest to...

Problem po wgraniu windowsa do Acer Aspire 3690

Witam. Mam problem z Laptopem jest to Acer Aspire 3690. Cały system instaluje mi się z Ukrytej partycji, zrobiłem to jak zawsze czyli Alt+F10 i wgrało się wszystko elegancko. Pobrałem film z internetu, i gdy go otworzyłem Avast powiadomił mnie o wirusie Win32:AuCrypt. Po tym nie...
  • Archiwum
  • napisane 10 05 2008 18:40
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1915

Brak jakielkolwiek kontroli w systemie

Witam, proszę o pomoc w problemie który wygląda następująco.Mam laptopa Acer Aspire 3690 i zainstalowaną na nim Vistę 32-bitową. Użyłem poradnika, aby powyłączać niepotrzebne "pierdoły". Poradnik wyglądał tak: "Kliknij na Start | Uruchom. W nowym oknie wpisz...
  • Windows Vista
  • napisane 15 03 2008 16:41
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 3532

Wyłączający się acer aspire 3690

Witam serdecznie użytkowników forum. Mam ogromny problem z laptopem Acer aspire 3690. Dokładnie chodzi, że laptopik po jakimś czasie samoczynnie się wyłącza. O tyle jest to kłopotliwe ponieważ jednego dnia potrafi chodzić cały dzień i się nie wyłączy a na drugi...
  • Archiwum
  • napisane 03 12 2007 08:17
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1499

Acer aspire 3690 - laptop samoczynnie się wyłącza.

Witam serdecznie użytkowników forum. Mam ogromny problem z laptopem Acer aspire 3690. Dokładnie chodzi, że laptopik po jakimś czasie samoczynnie się wyłącza. O tyle jest to kłopotliwe ponieważ jednego dnia potrafi chodzić cały dzień i się nie wyłączy a na drugi...
  • Notebooki
  • napisane 03 12 2007 08:17
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 8935

Nie działa nagrywarka w nowym laptopie

Witajcie!!Wczoraj zakupiłem sobie nowego laptopa Acer Aspire 3690 z systemem Windows Vista.Niestety nie działa mi nagrywarka. Odtwarza płyty cd i dvd, ale nie chce nagrywać.Sprzedawca coś wspominał o tym, że za pierwszym razem musze raz wypalić płyte, ale nie wypytalem...
  • Archiwum
  • napisane 16 09 2007 15:57
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2296

[sprzedam] laptopy, dyski ssd, złom komputerowy (nietestowane, na części)

Witam serdecznie. Uzbierało mi się przez lata trochę gratów, może ktoś chce przygarnąć: - Laptopy niekompletne, w większości brak dysków, baterii. Niesprawdzone, niestestowane. Z grubsza można ocenić po zdjęciach, na życzenie chętnie wyślę dobrej jakości zdjęcia w większej liczbie. 1. ASUS A6/sprzedany 2. TOSHIBA SATELLITE L20-182 3. TOSHIBA SATELLITE A80-117 4. DELL PP17L/D530 5.
  • Giełda
  • napisane 07 06 2017 17:34
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3720

Acer aspire 3690 - laptop samoczynnie się wyłącza.

Cześć!Więć co radzice z tym problemem wyłączania Acera Aspire 3690? Wgrać jakiegoś konkretnego Windowsa? Co poza tym?
  • Notebooki
  • napisane 03 12 2007 08:17
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 8935

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Acer Aspire ONE D255E MEGA RECENZJA !

Netbook Acer Aspire ONE D255EMINI WPROWADZENIE CZYLI O CO KAMANNetbooki jak wiemy zdominowały już mocno światowy rynek co za tym idzie ciężko jest przekonać klientów tylko poprzez konfigurację sprzętową czy też designem. Producenci starają się za...

Ranking polecanych laptopów 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Kwiecień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking polecanych laptopów 2023 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Styczeń 2023 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na styczeń 2023 r, które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking laptopów. Co warto kupić? Grudzień 2020 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Grudzień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na grudzień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...