Skocz do zawartości


acer 5552g opinie

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: acer 5552g opinie


Laptop IBM T61 w atrakcyjnej cenie?

Tu masz recenzję: [Recenzja] Acer Aspire 5552G * Athlon II X2 P320 * 5650 * 2GB DDR3 * HDD 320GB * 1366x768 15.6" - Recenzje sprzętu i opinie ForumDo grania to on się zupełnie nie nadaje.W linku masz 5650, a w aukcji 5470 o mocy na poziomie tego laptopa z mojego odnośnika...

Laptop, jaki i gdzie kupić do 2000 zł

Zewnętrzna karta? Brzmi to trochę jakby można ją było dołączyć osobno No ale do rzeczy: jeżeli przede wszystkim zależy ci na bebechach a marka to rzecz drugorzędna to wybierz coś z Acera lub Asusa. Jak dobrze poszukasz to powinieneś znaleźć laptopa o przyzwoitych parametrach, przykładowo Acera

Który laptop wybrać

Witam, jestem nowym użytkownikiem, zarejestrowałem się dlatego ponieważ nie mam kogo się poradzić przy wyborze. Potrzebuję nowego laptopa w cenie około 2000 zł. CHciałbym aby był szybki jak na te pieniądze, sprawnie działał, przede wszystkim cicho, aby się nie przegrzewał. Mam dość swojego starego hp pavilion dv7 który chuczy i przegrzewa się jak traktor. Przeznaczenie : oglądanie filmów choć...

Laptop do 1800 zł (gotowe propozycje i inne)

Jako laik proszę o opinię i podpowiedzi Cena do 1800 zł (tzn nie 1900 zł )Koniecznie:HDMIdysk powyżej 320 GbRAM co najmniej 4 Gbklawiatura numerycznasystem operacyjnymatryca matowa (?)najlepiej wbudowana kamerka oraz mikrofonLaptop ma służyć do pracy, muzyka, film, FIFAmoje propozycje, które prosiłbym porównać i zopiniować...

laptop do internetu, filmów office'a

witam,nadeszła pora na zmianę mojego netbooka na coś większego. laptopa potrzebuję głównie do filmów, internetu, nie gram w żadne FPS itp, Football manager i Heroes 3 więc karta graficzna może być zintegrowana. Głównym ogranicznikiem jest cena, dlatego myślałem o czymś takim: http://acer.strefamarek.allegro.pl/laptop-...

Wybór laptopa do 2500zł

Witam!Która grafika jest lepsza Radeon HD5650 czy GeForce 420M GT czy ATI Mobility Radeon HD 550v?(laptop) Szukam lapatopa do 2500-Budżet ok 2500 raczej to jest max-Marka - nie znam sie ,wiec nie wiem czego unkać a na co polować-Laptop ma być powiedzmy na jakiś czas, co by nie kupować nowego za dwa lata-malo gram raczej starsze tytuly. Chce jedynie grać płynnie w Leauge Of Legends, Css,...

ACER czy HP!

pod względem parametrów wybrał bym acera - jest o niebo lepszy..aczkolwiek, sam teraz mam dylematy jaki notebook kupić i jak zacząłem poszukiwania w necie odpowiedniego laptopa dla mnie z pozytywnym nastawieniem do acera i jego stawiając na wygranej pozycji (cena) to przewertowalem mnostwo for o laptopach w...
  • Archiwum
  • napisane 10 01 2008 18:37
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 3795

Acer czy HP?

WitamKtory z tych laptopow wybrac:HP 530 - GN797AA#AKB czy Acer 5620Z-1A0512 - cena praktycznie taka sama.Wiem ze Acer ma opinie laptopa awaryjnego - tylko jak to jest w praktyce? Czesto zdarzaja sie takie sytuacje?HP 530 - konfiguracja:Intel Pentium DUAL CORE T2300E 2 x 1,66...
  • Archiwum
  • napisane 15 10 2007 19:57
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1964

Zanim kupisz notebooka

Makensis ma racje. Dodam od siebie tylko tyle , ze mozesz dzialania Arestu opisac na tych forach w odpowiednich tematach :-IDG-PCLAB-PurePc-PcCentre-PC FormatNadmienie tylko tyle , ze akurat we Wrocvlawiu jest tak jak jest. Oprocz Arestu jest jeszcze Proline. I powiem Ci szczerze z racji wiedzy zawodowej , ze w Proline gwarancja to zart klientowi rzucany prosto w oczy. Nie bede sie rozpisywal...

laptop do gier za [2499PLN]

a więc jeszcze raz chciałbym was prosić o rade już upatrzyłem sibie w sklepie owe modele laptopó które są podobne do ultrabooków. tylko kwestia tego co mają s środku oto kilka z nich.w jednym sklepie o nazwie RTV EURO AGDAcer Aspire M3-581TG i3-3217 4GB 500GB GT640 W8 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGDTutaj...

Pomoc w wyborze laptopa lub inny Aspire 5552G

Witam, szukam laptopa przede wszystkim do nauki, częstego korzystania z internetu. Myślę, że zdarzy się obejrzeć jakiś film i zagrać w jakąś grę ze średnimi wymaganiami.. Rozglądałam się na allegro i wpadły mi w oko te 4 laptopy:Acer Aspire 5552Ghttp://allegro.pl/...

Laptop za ok. 2500 zł

@Celdur: co masz przeciwko Asusom? Do pracy biurowej polecam Asusa B50AMa HDMI, eSATA i dobre głośniki, więc jak na model biznesowy to całkiem multimedialna maszyna.http://x-kom.pl/index.php?search_var=b50a&szukaj=SzukajDo gier Samsung R522, dostaniesz go za niecałe 2400...

Jakiego laptopa lepiej zakupic?

Witam, chciałbym kupić laptopa za rozsądną cenę. Sprzęt ma mi służyć głownie do Internetu, Worda, Excela czyli głownie do pracy. Szukałem w Internecie jakiś dobrych ofert i znalazłem oto taki sprzęcik: ACER EXT 5620-1A1G12 T5250Parametry: Procesor: Intel Core™ 2 Duo T5250 1,5 GHzMatryca (przekątna): 15,4 caleMatryca (powłoka): świecącaMatryca...
  • Archiwum
  • napisane 14 11 2006 22:13
  • Odpowiedzi: 723
  • Wyświetlenia: 109733

Ktory lepszy procesor C2Duo?

ja bym nie bral dell'a. wszyscy znajomi byli z nimi po kilka razy w serwisie- palace sie karty i procesory. Jedynie Dell xz serii XPS jest godny polecenia ale cena jest rowniez wysoka. O wiele lepszym wyborem jest Acer - placisz za to co masz, pozniej HP i ToshibaPS. na tej grafice (Integrated Intel® Graphic Media Accelerator X3100) to nie...
  • Archiwum
  • napisane 17 04 2008 17:04
  • Odpowiedzi: 10
  • Wyświetlenia: 2929