Skocz do zawartości


0xc00000e9

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: 0xc00000e9


Instalacja systemu na SSD z obrazu partycji z systemem

Kupiłem dysk SSD Crucial MX500 1TB.AOMEI Backupperem przeniosłem ze starego HDD na pendriva ukrytą partycję systemową 100MB, a następnie z pendriva przeniosłem ją na dysk SSD (użyłem pendrive jako pośrednika, bo mam tylko jedną zewnętrzeną obudowę dysku SSD, a komputer z HDD się nie uruchamiał). Partycja C na dysku HDD uległa zepsuciu, więc nie mogłem zrobić klona partycji systemowej, ale...

Win7 nie rozhibernowal sie; komputer nie uruchamia sie

Dalej mam ten sam problem, mimo że kupiłem dysk SSD Crucial MX500 1TB.AOMEI Backupperem przeniosłem ze starego HDD na pendriva ukrytą partycję systemową 100MB, a następnie z pendriva przeniosłem ją na dysk SSD (użyłem pendrive jako pośrednika, bo mam tylko jedną zewnętrzeną obudowę dysku SSD, a komputer z HDD się nie uruchamiał).Partycja C na dysku HDD uległa zepsuciu, więc nie mogłem zrobić...

Instalacja systemu na SSD z obrazu partycji z systemem

Wymieniłem napęd na zapasowy i teraz komputer bootuje od razu, jednak przy płycie ratunkowej nadal wyskakuje błąd 0xc00000e9.Nastepnie spróbowałem płytą instalacyjną Windows 7. Zabootował i chciałem wybrać opcję przywrócenia obrazu systemu, ale pojawia się taki komunikat:Ponowne instalowanie obrazu komputeraPrzywrócenie obrazu systemu nie powiodło...

Win7 nie rozhibernowal sie; komputer nie uruchamia sie

Wymieniłem napęd na zapasowy i teraz komputer bootuje od razu, jednak przy płycie ratunkowej nadal wyskakuje błąd 0xc00000e9.Nastepnie spróbowałem płytą instalacyjną Windows 7. Zabootował i chciałem wybrać opcję przywrócenia obrazu systemu, ale pojawia się taki komunikat:Ponowne instalowanie obrazu komputeraPrzywrócenie obrazu systemu nie powiodło...

Nieoczekiwany błąd wejścia/wyjścia 0xc00000e9

Witam. Właśnie taki komunikat otrzymałam ostatnio na moim laptopie. Stan: 0xc00000e9. Czy to może być spowodowane używaniem programu DAEMON Tools Lite? Instalowałam przy użyciu tego. Uruchamiał się program bodajże StartUp, czy jakoś tak, był w całości po angielsku, szukał mi błędów, aż w końcu się zaciął po którejś godzinie. Teraz wolno się wczytuje, jest...
  • Windows 7
  • napisane 28 12 2012 14:29
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 12159

BSOD 0xc00000e9 podczas próby zainstalowania Windows7

WitamDzisiaj chcialem podzielic dysk na partycje poprzez panel sterowania, lecz moglem oddzielic tylko 23GB. Postanowilem zainstalowac PartitionMagic lecz on mi tylko zniszczyl Tablice Allokacji Plikow. Nastepnie chcialem zdefragmentowac dysk, jakims programem (nie pamietam jaki), a on po instalacji pokazal mi komunikat, po ktorym wylaczyl mi sie komputer i nie uruchamial sie nawet po probach...
  • Windows 7
  • napisane 27 12 2012 20:36
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 6715

Błąd "0xc00000e9" podczas uruchomienia systemu.

Było już poruszane na forum:windows napotkał problem podczas komunikowania sie z urzadzeniem podlaczonym do komputera
  • Windows 7
  • napisane 27 11 2012 00:50
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3565

[problem] z uruchomieniem Windows7 bo restarcie

Siema.Niedawno podczas pracy na baterii ta rozładowała się w moim laptopie Fujitsu Siemens Amilo Pa 3553, komputer wyłączył się.Po ponownym uruchomieniu proponuje mi 2 rozwiązania:1) narzędzie do naprawiania systemu2) uruchomienie normalne win 7.Wybór opcji 1) powoduje jedynie załadowanie ponownie danego okna. Po wybraniu 2) windows przez chwilę ładuje się, po czym na ułamek sekundy wyrzyca...
  • Windows 7
  • napisane 29 10 2012 18:01
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 5896

Błąd "0xc00000e9" podczas uruchomienia laptopa

Komunikat o błędzie - Wystąpił nieoczekiwany I / O błąd, Status: (0Xc00000e9) jest błąd sprzętowy dotyczące systemu BIOS komputera. Zasadniczojest informacją, że komputer nie jest w stanie wiarygodnie komunikować z dyskiem twardym.Proponuję także na aktualizację...
  • Windows 7
  • napisane 01 01 2012 15:30
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 53843

Błąd "0xc00000e9" podczas uruchomienia laptopa

Witam Mam duży problem z moim laptopem (HP Pavilion dv9780ew lub dv9870ew). Wczoraj po zahibernowaniu go, "wyłączeniu systemu", zamknąłem pokrywę laptopa, lecz użyłem siły. Krótko mówiąc trzasnąłem nią by go "zamknąć".Rano odpalając go uruchamia się bios, widać logo Hp i...i przechodzi do "Odzyskiwania po błędzie sys Windows" - 1). uruchom narzędzie do naprawy...
  • Windows 7
  • napisane 01 01 2012 15:30
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 53843

File: /Boot/BCD/ Status: 0xc00000e9

Witam serdecznie,Piszę, gdyż spotkałem się z dziwnym problemem. Otóż przy włączaniu mojego laptopa ASUS F3Series przed załadowaniem systemu wyskakuje mi komunikat o niepoprawnym działaniu pewnego usb, lub CD-ROM. Pod tym komunikatem jest napisane:File: /Boot/BCD/Status: 0xc00000e9Info: An unexpected I/O error has occured.Na samym dole mam dwie opcje które...
  • Windows Vista
  • napisane 23 08 2011 17:11
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 15261

Vista - błąd 0xc00000e9 ale nie przy instalacji, a po prostu używaniu

Sprzedałem znajomym teściów zupełnie sprawny, bez żadnych problemów, służący mi od wielu lat i rozbudowywany sukcesywnie PC, z Vistą właśnie. Zanieśliśmy im, podłączyłem, zainstalowałem ich sprzęt zewnętrzny (drukarka Canon bodajże i kamerka internetowa) - wszystko chodziło świetnie.To było tydzień temu. Dzisiaj telefon - komp się nie włącza. Poszedłem, odpaliłem - i faktycznie, rusza, ale...
  • Windows Vista
  • napisane 02 09 2010 19:40
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 11234

Błąd "0xc00000e9" podczas uruchomienia systemu.

Witam mam problem z laptopem Toshiba nie włacza sie system tylko wyskakuje taki komunikat ""windows napotkał problem podczas komunikowania sie z urzadzeniem podlaczonym do komputera przczyna błedu moglo byc odlaczenie. wymienionego urzadzenia usb. Co z tym zrobic
  • Windows 7
  • napisane 27 11 2012 00:50
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3565