Skocz do zawartości


0xc00000e9 unerwarteter ein ausgabefehler

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: 0xc00000e9 unerwarteter ein ausgabefehler


BOINC - obliczenia rozproszone

Witam!Zachęcam wszystkich do przyłączenia się do inicjatywy BOINC mającej na celu wspieranie młodych naukowców.Jak dołączyć do BOINC? Film instruktażowy:[url="http-~~-//www.youtube.com/watch?v=B5_t31wTlsI&e"]http-~~-//www.youtube.c...v=B5_t31wTlsI&e[/url] Strona www o obliczeniach rozproszonych.BOINC dla Windows:6.10.58 32bit6.10.58 64bitBOINC dla Linux6.10.58...

Instalacja systemu na SSD z obrazu partycji z systemem

Kupiłem dysk SSD Crucial MX500 1TB.AOMEI Backupperem przeniosłem ze starego HDD na pendriva ukrytą partycję systemową 100MB, a następnie z pendriva przeniosłem ją na dysk SSD (użyłem pendrive jako pośrednika, bo mam tylko jedną zewnętrzeną obudowę dysku SSD, a komputer z HDD się nie uruchamiał). Partycja C na dysku HDD uległa zepsuciu, więc nie mogłem zrobić klona partycji systemowej, ale...

Win7 nie rozhibernowal sie; komputer nie uruchamia sie

Dalej mam ten sam problem, mimo że kupiłem dysk SSD Crucial MX500 1TB.AOMEI Backupperem przeniosłem ze starego HDD na pendriva ukrytą partycję systemową 100MB, a następnie z pendriva przeniosłem ją na dysk SSD (użyłem pendrive jako pośrednika, bo mam tylko jedną zewnętrzeną obudowę dysku SSD, a komputer z HDD się nie uruchamiał).Partycja C na dysku HDD uległa zepsuciu, więc nie mogłem zrobić...

Kto czeka, niech szuka skarbonki!...

The Inquirer podaje ceny nowych kart graficznych bazujących na układach NVIDII ósmej generacji, G80. GeForce 8800 GTS, czyli słabsza wersja, ma kosztować 450 dolarów, zaś GeForce 8800 GTX wyceniony został podobno na 650 dolarów. Ceny te są bardzo wysokie, ale należy pamiętać, że 8800 to topowe modele nowej generacji, nie wiemy zresztą jeszcze jak prezentować się będzie ich wydajność na...
  • Archiwum
  • napisane 29 10 2006 09:47
  • Odpowiedzi: 24
  • Wyświetlenia: 6439

Lenovo G580 - powolna praca systemu i Google Chrome

Nie wiem czy dobrze to zrobiłem ... a i też nie wiedziałem jak to wkleić na forum, wieć od razu przepraszam za to. ... OTL.txtOTL logfile created on: 2013-12-17 16:24:55 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Tomasz J\Downloads64bit- Ultimate Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 9.11.9600.16428)Locale: 00000415 |...
  • Notebooki
  • napisane 17 12 2013 00:28
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 5361

[faq] Programy FreeWare

Antywirusy :arrow: Antivir :arrow: Avast Free :arrow: AVG Free :arrow: Bitdefender Free Skanery Online :arrow: a² - Skaner spyware. :arrow: BitDefender - Skaner antywirusowy. :arrow: eTrust - Skaner antywirusowy. :arrow: HouseCall Kolejny skaner antywirusowy :arrow: HouseCall - Europe - Skaner antywirusowy, nie wymaga aktywacji ActiveX. :arrow: Jotti's scan - Skanuje pliki przez 14...
  • Archiwum
  • napisane 10 02 2006 20:30
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 8304

modernizacja starego komputera do [nie wiem ile]

Aufrüst PC AMD Phenom II X4 945 4x 3,0GHz 8GB DDR3 AMD 6450 2GB ASUS Mainboard Radeon HD 6450 2048MB, ASUS Mainboard, Klavierlackcase Prozessor AMD Phenom II X4 945 4x3000 MHz Mainboard ASUS M5A78L-M LE (1 x PCIe x16, 2 x PCI, 1x PCI 1x, 1x VGA, 1xDVI, 1x LAN, 2xPS2, 2 x DDR3) Arbeitsspeicher 8 GB DDR3 1333 RAM Festplatte k

Instalacja systemu na SSD z obrazu partycji z systemem

Wymieniłem napęd na zapasowy i teraz komputer bootuje od razu, jednak przy płycie ratunkowej nadal wyskakuje błąd 0xc00000e9.Nastepnie spróbowałem płytą instalacyjną Windows 7. Zabootował i chciałem wybrać opcję przywrócenia obrazu systemu, ale pojawia się taki komunikat:Ponowne instalowanie obrazu komputeraPrzywrócenie obrazu systemu nie powiodło...

Win7 nie rozhibernowal sie; komputer nie uruchamia sie

Wymieniłem napęd na zapasowy i teraz komputer bootuje od razu, jednak przy płycie ratunkowej nadal wyskakuje błąd 0xc00000e9.Nastepnie spróbowałem płytą instalacyjną Windows 7. Zabootował i chciałem wybrać opcję przywrócenia obrazu systemu, ale pojawia się taki komunikat:Ponowne instalowanie obrazu komputeraPrzywrócenie obrazu systemu nie powiodło...

Komputer od 600 do maxxx 650 euro

Poprawne linki https://www.otto.de/multimedia/pc-notebook/pc/gaming-pcs/# https://www.otto.de/multimedia/pc-notebook/pc/einzel-pcs/#

Komputer od 600 do maxxx 650 euro

Witam mógł by ktoś z tych 2-óch linków wybrać komputer od 600 do maxxx 650 euro? Ale tylko z tej strony potrzebuje. https://www.otto.de/...pc/gaming-pcs/# https://www.otto.de/...pc/einzel-pcs/# Interesuje Mnie zagranie na full detalach w takie tytuły jak; Assassin’s Creed, Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood, ...

Nieoczekiwany błąd wejścia/wyjścia 0xc00000e9

Witam. Właśnie taki komunikat otrzymałam ostatnio na moim laptopie. Stan: 0xc00000e9. Czy to może być spowodowane używaniem programu DAEMON Tools Lite? Instalowałam przy użyciu tego. Uruchamiał się program bodajże StartUp, czy jakoś tak, był w całości po angielsku, szukał mi błędów, aż w końcu się zaciął po którejś godzinie. Teraz wolno się wczytuje, jest...
  • Windows 7
  • napisane 28 12 2012 14:29
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 12156

BSOD 0xc00000e9 podczas próby zainstalowania Windows7

WitamDzisiaj chcialem podzielic dysk na partycje poprzez panel sterowania, lecz moglem oddzielic tylko 23GB. Postanowilem zainstalowac PartitionMagic lecz on mi tylko zniszczyl Tablice Allokacji Plikow. Nastepnie chcialem zdefragmentowac dysk, jakims programem (nie pamietam jaki), a on po instalacji pokazal mi komunikat, po ktorym wylaczyl mi sie komputer i nie uruchamial sie nawet po probach...
  • Windows 7
  • napisane 27 12 2012 20:36
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 6714

Błąd "0xc00000e9" podczas uruchomienia systemu.

Było już poruszane na forum:windows napotkał problem podczas komunikowania sie z urzadzeniem podlaczonym do komputera
  • Windows 7
  • napisane 27 11 2012 00:50
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3564