Skocz do zawartości


szewcu154

Rejestracja: 10 sie 2014
OFFLINE Ostatnio: 12 08 2014 11:47
-----

Moje posty

W temacie: Głośna praca komputera

12 08 2014 - 11:17

Temat do zamknięcia,zauważyłem że gdy zdjąłem obudowę komputera to temp.komputera zmalała o 6 stopni i i zaczął cicho chodzić nawet jeśli grałem w te gry ;) powodem była zła cyrkulacja,wyczyściłem całą obudowę z kurzu i porządnie popsikałem sprężonym powietrzem.


W temacie: Głośna praca komputera

11 08 2014 - 20:07

Pastę w najbliższym czasie wymienię,cyrkulacja wydaje mi się że jest dobra,chłodzenie CPU i GPU napiszę jutro,ponieważ dzisiaj nie mam zbytnio czasu i nie mogę siedzieć już na komputerze,a jeśli chodzi o zasilacz to coś w tym może być, ponieważ nie mam oryginalnego kabla do zasilacza bo kiedyś gdzieś go zapodziałem i korzystam z kabla z poprzedniego komputera,bardzo starego.Skąd dobiega szum trudno stwierdzić,ale jutro trochę przyłożę ucho i sprawdzę.Proszę o nie zamykanie tematu,jutro podam dokładne informacje dotyczące szumu i chłodzenia.


W temacie: Głośna praca komputera

10 08 2014 - 18:30

No cóż to w takim razie nadal nie wiem co może być przyczyną tak głośnej pracy komputera.Kiedyś tak nie miałem :/.Może to być wina pasty termoprzewodzącej ? Pasty nie wymieniałem od samego zakupu komputera (ponad dwóch lat).