Skocz do zawartości


Zdjęcie

svhost.exe zajmuje 97% zużycia procesora WTF


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xilent5

Xilent5

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 27 10 2006 - 21:32

nie wiem dlaczego ale od czasu do czasu ten proces zajmuje mi wlasnie tyle procent i nie wiem z jakiego powodu ... dopiero co zrobilem dzisiaj formata a tu taki zonk ( wczesniej tego nie mialem :P) moze ktos wie o co chodzi ?:P

  • 0

#2 leshniak

leshniak

    Ekipa tweaks.pl

  • 60 postów

Napisano 28 10 2006 - 02:17

o tej godzinie juz mi sie mota wszystko :P, ale poki sie czegos nie wymysli, to na razie zmniejsz priorytet na "poniżej normalnego" lub "niski"...

  • 0

#3 pisarz

pisarz

    Komornik

  • 690 postów

Napisano 28 10 2006 - 09:44

http://support.microsoft.com/kb/324139/pl
  • 0

#4 Xilent5

Xilent5

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 28 10 2006 - 10:55

o tej godzinie juz mi sie mota wszystko :P, ale poki sie czegos nie wymysli, to na razie zmniejsz priorytet na "poniżej normalnego" lub "niski"...



nie da się zmniejszyć priorytetu ... a ta porada z pomocy technicznej windows tez mi nie wiele mowi :( jak rozwiazac ten problem :P
  • 0

#5 uree

uree

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 03 01 2007 - 01:26

Troche spozniona odpowiedz ale zawsze:) format kompletny,wlacznie z usunieciem partycji do stanu surowego i stworzenie ich na nowo i zainstalowanie systemu operacyjnego, w innym przypadku raczej format nie pomoze. svchosty jezeli sa wysylane w nadmiarze "zamulaja", a wysylane sa w nadmiarze przez kody ktore sie wdzieraja z sieci, antywisus ich nie wykrywa.radze linkow z gg tez nie otwierac nawet od zaufanych osob.Pozdrawiam

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych