Skocz do zawartości


stiepan144

Rejestracja: 07 lis 2011
OFFLINE Ostatnio: 04 04 2013 20:42
-----

Moje tematy

Błąd przy instalowaniu sterowników do kamerki

03 04 2013 - 23:25



Witam. Moj problem polega na tym, że nie moge wgrac sterownikow orginalnych z plytki do kamerki Creative Live! Cam Video IM Ultra,

poniewaz wyskakuje mi blad:


Setup is unable to detect a supported product on your system. please ensure that your product is properly installed before running this setup program.


Czy jest ktos w stanie mi pomoc ?

Problem z dobraniem odpowiedniego antywirusa

03 04 2013 - 11:42

Witam. Moj problem polega na tym ze nie moge znalezc odpowiedniego dla mojego komputera antywriusa. Jest to stary komp z Windowsem XP, SP 2 32-bity. Czy moglby ktos podeslac linka z jakims sprawdzonym darmowym antywrisuem? Zgory dziekuje i pozdrawiam.

Brak karty graficznej

02 04 2013 - 10:19

Witam. Ostatnio dostalem od szwagra starego kompa, zrobilem mu formata, bo sie zawieszal. Po formacie na poczatku wszystko wydawalo sie byc dobrze, lecz problem pojawil sie gdy chcialem ogladnac jakis film na yt. Filmiki sie zawieszają, nie idzie rowno dzwiek z obrazem, do tego film zamiast odtwarzac sie plynnie to idzie jakby klatka po klatce.
SPrawdzilem w menadzerze urzadzen i tam sie w ogole nie pojawia karta graficzna. Postanowilem otworzyc komputer i rzeczywiscie tu nie ma zadnej karty graficznej. Ale dziwi mnie jak to mozliwe ze komputer w ogole chodzi bez karty graficznej. Pomyslalem ze moze byc karta zintegrowana, ale na tym sie nie znam. Moze mi ktos pomoc co mam zrobic?
1) Jak sprawdzic czy mam zintegorwana karte?
2) Jezeli nie mam to jaka mi podejdzie?
A moze to ze sie zawieszaja filmiki to czegos innego wina?

Plyta glowna to Msi ms7173