Skocz do zawartości


Zdjęcie

sterownik magistrali Microsoft UAA dla High Definition Audio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 lexcaliber

lexcaliber

    Początkujący

  • 88 postów

Napisano 18 02 2012 - 23:42

WITAM

Mam taki problem, zainstalowalem sobie Asusa Xonara DX ( oczywiscie odinstalowalem streowniki z zintegrowanej karty dzwiekowej ) i teraz podczas kazdorazowego odpalania komputera system szuka mi sprzetu i sterownikow ( wczesniej tego nie mialem

Dołączona grafika

I wyskakuja mi takie bledy.

Czy mozna sie tego jakos pozbyc ???

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 19 02 2012 - 00:06

Podaj lepiej model płyty głównej, albo jeszcze lepiej to wklikaj Del w trakcie uruchamiania komputera i w BIOSie poszukaj opcji: HD Audio i ustaw na: Disabled.
W ten sposób wyłączysz to urządzenie fizycznie i nie będzie one wcale widoczne przez system operacyjny.

  • 0

#3 lexcaliber

lexcaliber

    Początkujący

  • 88 postów

Napisano 19 02 2012 - 02:59

Juz robilem ten zabieg w Biosie - mam ustawione HD Audio na disabled, a plyte glowna mam MSI 785GT-E63.

Dzieje sie to za kazdym razem jak uruchamiam komputer i jest ro troszke irytujace :/
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 19 02 2012 - 12:46

Rozumiem, że Xonar działa Ci bez zarzutu? Nie pozostaje Ci nic innego jak zainstalować brakujący sterownik od Windows: http://support.microsoft.com/kb/888111/pl bądź wyłączyć to urządzenie klikając w menedżerze urządzeń na właściwości i wyłącz to urządzenie.
  • 0

#5 lexcaliber

lexcaliber

    Początkujący

  • 88 postów

Napisano 19 02 2012 - 18:09

Xonar dziala bez zarutow, natomiast ten link co mi podales bedzie bezuzyteczny, poniewaz ja mam XP z SP3 a to jest do SP1 i SP2 !
  • 0

#6 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 21 02 2012 - 14:54

Skąd ja mam to wiedzieć? Skoro tak to wyłącz wspomniane nieznane urządzenie(dwukrotnie kliknij na znak zapytania i z zakładki właściwości wybierz uruchamianie i wyłącz to urządzenie) w menedżerze urządzeń i będzie wszystko grało.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych