Elo
Mam problem z laptopem w czasie dzielenia partycji zawiesił sie i teraz nie chce wejśc do windowsa wyskakuje niebieskie tło z jakimiś znakami i zaraz znika, gdy chciałem go sformatować nie wykrywa dysku. Co mam w tej sytuacji zrobić? proszę o szybką odpowiedź dzieki!
stelerS
Rejestracja: 06 lut 2008OFFLINE Ostatnio: 06 02 2008 11:21




Moja zawartość
Nie podano

