Skocz do zawartości


stayer

Rejestracja: 21 lis 2010
OFFLINE Ostatnio: 15 02 2011 16:59
-----

Moje tematy

Notebook bez komputera

15 02 2011 - 16:59

Witam Wszystkich.Poszukuję urzadzenia które podejrzewam ze nie istnieje,ale może jest tu ktoś kto spotkal sie z czymś takim.Poszukuję monitora z klawiarurą (tak jak w lapku) ale bez komputera w srodku.Z kompem stacjonarnym miałoby takie cos sie komunikowac bezprzewodowo bądź ostatecznie kablem.Po co mi coś takiego?Aby zachować mobilność w domu,wydajnosc mocnego pc, lekko, zimna obudowa.

zmiana wielkości czcionek przy 1080p

25 01 2011 - 00:29

Witam wszystkich.Posiadam monitor full hd (1920x1080).Przy pracy w max rozdzielczosci wolałbym by czcionki były nieco wieksze.Czy istnieje narzedzie którym mozna zmienić wielkość czcionek?







9

Instalacja Xp , zaginione partycje

21 01 2011 - 12:33

Witam wszystkich.Podczas instalacji XP wystąpił problem polegający na tym ze widoczna była tylko jedna partycja o wielkości około 130gb a pozostały obszar nieprzydzielony.Mój dysk ma 500gb z czego około 100 przeznaczone pod system a reszta do przechowywania.Kiedy wyświetliły się informacje o partycjach nie podejmowałem żadnych działań.Po prostu natychmiast zakonczyłem instalacje.Systemu z tego dysku nie udało sie jednak uruchomić ponownie.Podpiąłem wiec drugi dysk na którym mialem zainstalowanego win , i ten dysk 500gb rowniez.Pod win widac jedna partcje 128gb zdrowy (aktywna) oraz 337 (nie przydzielone).Wiem juz że win xp bez sp nie ogarnia dysków 130gb+ i przy instalacji tworzy wlasnie taka partycje.Jak odratować zaginiona partycje?