Skocz do zawartości


sound3d

Rejestracja: 02 gru 2008
OFFLINE Ostatnio: 06 05 2011 06:36
-----

Moje tematy

Toshiba A300 - ATI Mobility HD3470 i Windows 7

05 05 2011 - 18:15

Witam. Poszukuję odpowiednich sterowników do laptopa Toshiba z serii A300 dla Windows 7 32 do karty ATI Mobility HD3470.

Wcześniej miałem Windows Vista i wszystko było OK. Maksymalna rozdzielczość 2048x1536 i odświeżanie do 85Hz.

Po migracji na Windows 7 mogę tylko maksymalnie ustawić 1280x800 oraz odświeżanie 60Hz. Ten sterownik, który obsługuje to wygląda na do dobry (gry działają, 3D działa, Aero działa) - wszystko działa tylko nie można zmienić rozdzielczości na większą oraz odświeżania. Instalowałem sterowniki ze strony Toshiby jak i AMD - ale nic to nie dało. Jak odinstaluje ten aktywny sterownik, system przerzucą się na standardowy VGA. Jak zainstaluje ten prawidłowy do mojej karty to mam właśnie to ograniczenie rozdzielczości i odświeżania.

Przy instalacji sterowników ze strony Toshiby do Win7 wyskakuje błąd "Instalacja sterownika: nie znaleziono pliku INF", kliknę OK i instalacja się kontynuuje. Manualne podanie ścieżki do INF działa, ale problem rozdzielczości dalej pozostaje.

Instalacja "Instalacja AMD Catalyst™ Display Driver" (ten pliczek ze strony AMD ~950KB) kończy się komunikatem:
"Nie można pobrać programu ATI Catalyst Mobility, ponieważ w komputerze jest zainstalowany niepoprawny sprzęt lub oprogramowanie. Używasz nieobsługiwanej wersji sterownika karty graficznej"
Dołączona grafika

Jakieś pomysły, może ktoś miał podobny przypadek?