Skocz do zawartości


sniacy

Rejestracja: 12 lis 2010
OFFLINE Ostatnio: 20 11 2010 17:30
-----

Moje posty

W temacie: Jaki dostawca internetu ?

14 11 2010 - 14:43

Chce w najblizszym czasie zmienic neta. Slyszeliscie o jakims sprawdzonym operatorze, albo kogos mozecie polecic? Interesuje mnie net tak do 60 zl miesiecznie. Bede wdzieczny za jakies propozycje

W temacie: Jaki masz Internet?

14 11 2010 - 14:39

witam, mam beznadziejnego neta w kablu 512 i place ponad 50. Ze wzgledu na to, ze kupuje nowego kompa chce z bratem zmienic na jakiegos innego operatora.
Macie jakies propozycje co teraz sie oplaca wziac? Mieszkam w miescie i zastanawiam sie nad radiowka. Troche mnie nie przekonuje Neo... sklaniam sie ku upc troche, no ale jesli ktos mialby jakies inne ciekawe propozycje to bylbym wdzieczny.

W temacie: Zestaw do gier

14 11 2010 - 14:29

pisałeś już w innym temacie o tym więc nie będę się powtarzał.


wiem i dzieki za twoja wypowiedz, ale tamto gdzies wsiaklo, a chce uzyskac jak najwiecej opini, zeby wybrac optymalne podzespoly.

W temacie: Monitor do 750zl LED

13 11 2010 - 20:21

ok, w takim razie dzieki za informacje. Juz prawie jestem zdecydowany, ale jesli ktos mialby cos ciekawego do powiedzenia jeszcze w tym temacie, to smialo, nie krepowac sie :]

W temacie: Monitor do 750zl LED

13 11 2010 - 11:27

o co chodzi na agito z ta ich gwarancja? Przeciez to producent daje gwarancje na 36 miesiecy, wiec po co mi jeszcze ich sklepu, skoro musze doplacic za to jeszcze ponad 100?
I gdzie najbezpieczniej jest zakupic monitor. Moze jakies jeszcze konkretne zaufane sklepy? Bo jakos allegro mi sie nie widzi...

znalazlem jeszcze cos takiego
Mój odnośnik

fajny ten BenQ i ma spory zasob regulacji

a co powiecie o takim Samsungu?
Mój odnośnik