Skocz do zawartości


Zdjęcie

snapdo, proces s20koyr5.exe i inne problemy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 pantyr

pantyr

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 11 08 2015 - 18:00

Witam,

 

Nie jestem pewien czy to odpowiednie miejsce, ale nie wiem też na czym polega problem z moim komputerem.

 

Czy ktokolwiek wie co to za proces s20koyr5.exe i za co odpowiada?

 

Nie znalazłem żadnych informacji w googlach, nie jestem w stanie go wyłączyć w menedżerze zadań czy przez taskkill w cmd.

Pojawił się na liście procesów mniej więcej w podobnym czasie co search.snapdo.com w firefoxie i z jedym i drugim mam problemy.

komputer kilkakrotnie przeskanowałem rożnymi antywirami i skanerami, skorzystałem też z combofixa, po czym problem zniknął.

Dziś komputer kilkakrotnie mi się zawiesił, jak zwykle (od kilku miesięcy) włączył się niebieski ekran z nazwami blędów (zazwyczaj driver irqul, system service exception, memory management etc) po czym przekierowanie na snapdo ponownie wróciło na firefoxa.

 

Generalnie w ciagu ostatnich 4 miesiecy komputer bardzo często mi się zawieszał czy wyłaczał (wyłączenie poprzedzone niebieskim ekranem) i była z nim masa innych problemów, bardzo się nagrzewał, zawieszał się wydając wysoki lub niski głośny dźwięk, zwalniał, przycinał się, były problem z niektórymi aplikacjami. Czyściłem go różnymi cleanerami, korzystałem z optymizerów, skanerów, przeczyściłem wiatrak, w końcu zrobiłem formaty dysku.

 

W czym może być problem, jak go zdiagnozować i usunąć. Proszę o pomoc z instrukcjami dla zielonego. Pozdrawiam



  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 11 08 2015 - 22:39

Wrzuć smart dyku z programu HD Tune, Przetestuj pamięć RAM memtestem86+. Spróbuj użyć adwcleanera. Jak on tego nie ruszy to zamieść temat z logami w dziale bezpieczeństwo.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych