Skocz do zawartości


smolkens

Rejestracja: 02 gru 2012
OFFLINE Ostatnio: 31 12 2012 12:31
-----

Moje tematy

Nie działa automatyczna regulacja obrotów - zasilacz

30 12 2012 - 23:21

Witam! Zauważyłem że od pewnego czasu nie działa mi automatyczna regulacja obrotów w zasilaczy, przedtem zasilacz gdy miał obciążenie, dostawał lepsze chłodzenie co było słychać. Teraz tak jakby w ogóle ta opcja nie działała. Dziś wyciągłem go, rozkręciłem, przedmuchałem, złożyłem i przy starcie komputera wchodzi na maksymalne obroty. Gdy system się załaduje schodzi do minimalnych obrotów i tak już zostaje. Zasilacz jest mocno ciepły gdy się go dotknie. W everescie, w zakładce czujnik czasami się pokazuje w wentylatorach ile jaką ma prędkość wiatrak przy zasilaczu, lecz są to sekundy i znika. Może ktoś z was miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
Zasilacz to Chieftec CFT-620-A12S.
Płyta główna - Asus P5B Deluxe.
Z góry dzięki za pomoc.

Czy Asusie P5B Deluxe osługuje technologię SLI

08 12 2012 - 20:28

Witam! Zamierzałem zrobić na Asusie P5B Deluxe dwie 8800GT połączone w SLI, lecz teraz czytam na stronie producenta że wsparcie jest dla ATI CrossFire Technology. Czy mostek SLI będzie działał na GeForce-ach ? Proszę o szybką odpowiedź.

Pamięć ram - 4GB wykrywane, 3GB dostępne w Asus P5B

02 12 2012 - 20:19

Witam! Po przeistalowaniu systemu na 64 bitowy myślałem że będzie dostępna cała pamięć jaką mam (4GB). Niestety w informacjach o systemie pisze że zainstalowana pamięć to 4GB ale dostępna to 3GB. Przy ładowaniu biosu, gdy sprawdza pamieć pisze że jest 3GB pamięci. Nie rozumiem tego. Może ktoś z was jest w stanie mi to wytłumaczyć, ewentualnie naprawić.
Pamięć - Hynix 2x2GB DDR2 800mHZ
Płyta główna - Asus P5B Deluxe

komputer się wyłącza po próbie pobrania antywirusa.

02 12 2012 - 15:39

Witam! Jako że jestem nowy na forum chciałbym was wszystkich powitać. Mam problem, podczas próby pobrania antywirusa AVG z tej strony: http://www.avg.pl/po...yantywirus.html pokazuje się komunikat (poniżej zdjęcie) i po chwili komputer się wyłącza. Może od 2 tygodni jestem na systemie 64 bitowym, przedtem 32 bity też Siódemka, ale nie było takich problemów. Ostatnio też wyskoczył mi komunikat, nie przeczytałem bo działo sie to szybko, wiem że coś z explorerem i komputer się zresetował. Nie posiadam antywirusa. Ma ktoś jakiś pomysł by to naprawić? Z góry dziękuje.

Dołączona grafika