Skocz do zawartości


skoczek18

Rejestracja: 18 sty 2015
OFFLINE Ostatnio: 03 02 2015 17:07
-----

Moje tematy

Brak możliwości wejścia do BIOS'a i instalacji Windowsa

21 01 2015 - 23:53

Witam, gdy wejdę do BIOS'a klawiatura przestaje działać, na innej klawiaturze jest to samo (klawiatury ps/2, usb jeszcze nie testowałem). A gdy odpalę instalacje Windowsa normalnie to gdy już będzie 37% "Rozpakowywanie plików systemu Windows" (jest to etap drugi, pierwszy idzie bez problemów) wyskakuje  "System Windows nie może przygotować komputera do rozruchu w następnej fazie instalacji. Aby zainstalować system Windows, uruchom ponownie instalacje.", kilka razy próbowałem i nic. Próbowałem też zainstalować Viste bo też mam oryginał na płycie ale to samo. Proszę o pomoc :help1: 


Komputer wariuje po "Cryptowall 3.0"

19 01 2015 - 00:42

Witam ostatnio miałem wirusa "Cryptowall" i jako tako wydawało mi się że go usunąłem. Otóż od dzisiaj komputer sam się wylogowuje, gdy wchodzę w panel sterowania to nic nie ma, ikony z pulpitu znikają, gdy chce włączyć instalacje windowsa wyskakuje "nie można odnaleźć określonej procedury", a więc próbuje bootować(?). No więc wchodzę w biosa i nic nie mogę zrobić, tak jak bym nie miał podłączonej klawiatury (klawiatura ps/2). Jakieś pomysły? Np. jak sformatować cały dysk razem z windowsem nie wchodząc do biosa?
Nie jestem pewny czy w dobrym dziale dodałem, czy powinienem dodać w Problemy sprzętowe