Skocz do zawartości


Zdjęcie

simlock Motorola K1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 buqers

buqers

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 23 03 2008 - 23:20

Mam motorole k1, która kupilem na allegro. Jest to niemiecka motorola z polskim menu i tak dalej. Niby mam wlozoną karte plusa i dziala ok, ale nie moge sie polaczyc z netem, ponieważ są domyślne ustawienia sieci jakiegos T-mobile i nie moge tego zmienic :/ Co trzeba zrobic? Czy simlock jest dobrze sciagniety czy moze musze zmienic oprogramowanie? Juz nie wiem. Tak samo np. pokauzje mi caly czas kwote 50 zł, że mam na konice , a kwoty są zupełnie inne :/

  • 0

#2 Feuerrader

Feuerrader

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 11 04 2008 - 16:47

Nic nie musisz zmieniać. Wgraj ustawienia web ze strony Plusa,oto link http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/tel...guracja_zdalna/
Gdy przyjdzie do Ciebie wiadomość z ustawieniami ,klikniesz instaluj.Następnie wejdź do Menu/Internet/Sesje danych ,a tam poszukaj WAP (WAP Plus),najedź na to i daj Opcje:Ustaw domyślnie.Od tej chwili możesz śmigać po necie. A z tą kwotą 50PLN to problem leży w seem . Nie wpływa to na funkcjonowanie telefonu.Po prostu niemiecka sieć miała opcję pokazywania kwoty na koncie,a po przełożeniu karty sim od Plusa ,opcja ta pozostała ale nie jest obsługiwana przez operatora w tym modelu.Jestem posiadaczem V6 Maxx i mam też ten problem,tylko że u mnie wyświetla kwotę 3PLN :thumbsup:. Można wyłączyć tę opcję wgrywając odpowiedni seem.Raz wgrałem ale za to nie pokazywało mi nazw kontaktów w odebranych sms'ach tylko ich numery więc wróciłem do 3PLN ;). Pozdrawiam

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych