Skocz do zawartości


rumburak77

Rejestracja: 10 cze 2007
OFFLINE Ostatnio: 08 11 2007 05:22
-----

Moje posty

W temacie: Dobry router potrzebny na gwalt!

25 06 2007 - 15:29

Działa! Wielkie dzięki za pomoc! Ten router to naprawdę świetnie działające i świetnie wyglądające urządzenie! Polecam wszystkim!

W temacie: Dobry router potrzebny na gwalt!

20 06 2007 - 04:32

Wreszcie mam netgeara - wgt624 v3. Na początku miłe zaskoczenie - malutki i bardzo ładnie wygląda, kolejne - sam sobie znajduje adres mac czego nie robiły 3 poprzednie, instalacja banalna - wystarczy zaintalować z płyty i postępować krok po kroku według poleceń. Laptop pomimo zabezpieczenia wpa-psk, czyli bardziej zaawansowanego niż wpa, łączy się bezproblemowo po wpisaniu klucza, internet na obydwu maszynach śmiga pięknie. Przekierowałem porty na utorrenta - chodzi trochę lepiej niż wcześniej (na samym broadbandzie, kiedy ściągałem coś torrentem, strony nie otwierały się prtawie w ogóle). Jednak wystąpił problem przy przekierowaniu portów dc++. Robię wszystko zgodnie z instrukcjami z portforward i po wciśnięciu apply wyskakuje mi komunikat Character is not allowed in Service Name - czyli użyłem niedozwolonych znaków w nazwie serwisu, sądzę, że chodzi o te plusy. Co robić?! Pomocy Hugster!

W temacie: Dobry router potrzebny na gwalt!

12 06 2007 - 03:37

No fakt, lepiej poczekać na stery. Zamówiłem netgeara, jutro być może już dostanę. W razie kłopotów z konfiguracją sią zgłoszę.

Jeszcze raz dzięki za fachowe porady!

Pozdrawiam

Artur.

W temacie: Dobry router potrzebny na gwalt!

10 06 2007 - 16:54

Dzięki ! Tak myślałem, że netger to też dobre rozwiązanie. Pracuję w sklepie internetowym i dużo tego u nas schodzi. Tu w Anglii jest bardzo popularny, podobnie jak belkin.
Mam jeszce jedno pytanko - jak to jest w chwili obecnej z Vistą? Ze dwa miesiące temu miałem ją zainstalowaną na laptopie Hp pavilion dv9000. Laptop w ogóle nie widział sygnału z routera, co dziwne widział sieci sąsiadów. Zaintalowałem xp i zaczął wykrywać. Czy coś się zmieniło od tamtej pory i czy opłaca się instalować Vistę?