Skocz do zawartości


rtvmbwec

Rejestracja: 06 lut 2012
OFFLINE Ostatnio: 17 02 2012 11:03
-----

Moje tematy

flowplayer

16 02 2012 - 19:11

czy ktoś może mi pomóc rozwiązać ten problem?
czy chodzi może o zaktualizowanie adobe flash playera?

podaję link do okna które mi się nie otwiera

http://www.interkursy.pl/panel/glowny/moje-kursy/zarabianie-na-eproduktach/video/258/

konwersja mp3

12 02 2012 - 21:17

Jak przekonwertować plik muzyczny flac (taki pobrałem przez torrent) do formatu mp3?

próbowałem przez VLC media player ale nie udało mi się.

Może ktoś polecić jakiś dobry i w miarę prosty w obsłudze program do tego ?

najlepiej żeby dźwięk nie ulegał dużemu uszkodzeniu

problem z połączeniem po zmianie DNS

06 02 2012 - 19:23

Witam,

mam poważny problem, tyczy on się dwóch platform internetowych, na których mam konta tj.:
- interkursy.pl
- benefiter.pl

przedwczoraj główny administrator obu platform zmienił serwer i teraz mam problem z połączeniem się z tymi stronami,
po wpisaniu adresu strony do wyszukiwarki pojawia się ciągle komunikat "błąd wczytywania strony, przekroczono limit czasu połączenia, serwer www.interkursy.pl/www.benefiter.pl zbyt długo nie odpowiada"

dzieje się tak samo na przeglądarce firefox i explorer

admin napisał coś takiego, że
"Serwer w OVH, demon prędkości, 24 gb ramu na łączu 1 Gbps.. a ładuje się jakby nawet wolniej od poprzedniego słabszego. Przenoszę właśnie stronę, za chwilę lecą kolejne strony. "


poradził mi też dwie rzeczy:
1). odświeżyć pamięć DNSów

robiłem więc tak, że wchodziłem w start-->uruchom-->cmd--> potem wpisywałem kilkakrotnie : ipconfig/flushdns (nie wiem czy to miał na myśli mówiąc o odświeżaniu pamięci DNS)
nic to nie pomogło

2). żebym użył tego: http://prx.centrump2p.com/
ale z tym jest tak, że nie przez wszystkie bramki proxy mogę się połączyć z tymi stronami, a jeśli już przez jakąś uda mi się, np. przez hells.pl to otwiera się strona,
następnie loguję się, a gdy potem klikam w zakładkę moje konto, to automatycznie jestem przekierowywany na stronę logowania i muszę się logować od nowa,
i tak się dzieje za każdym razem,
ponadto gdy wejdę przez jakąś bramkę na tą stronę, to nie chcą mi się otwierać nagrania video

dzisiaj znów pisałem do administratora, i dostałem odpowiedź że ma to związek z propagacją DNS i zależy od tego jak często mój operator internetu odświeża pamięć cache DNS.
nie bardzo wiem o co w tym chodzi,

sprawa polega na tym, że ja nie mam czasu by czekać i niezwłocznie potrzebuję dostępu do tych stron,

czy jest coś co można zrobić by to jakoś przyspieszyć i się połączyć?