Skocz do zawartości


roofiii

Rejestracja: 30 sie 2008
OFFLINE Ostatnio: 28 09 2008 11:14
-----

Moje tematy

Acer, reinstalacja visty :(

28 09 2008 - 11:14

Mam problem z przeinstalowaniem visty. Wszytsko ładnie idzie alt+f10 włącza sie wszytsko kopiuje, windows sie restartuje i dalej nie idzie :/ jest tylko cos takiego; dodam w zalaczniku. O co moze chodzic??
Pozdrawiam

Instalacja Visty z eRecovery...acer problem :(

21 09 2008 - 21:48

Witam.
Mam taki problem a mianowice posiadalem razem z nowym lapem windows Vista, zgralem na plytki obraz z eRecovery oraz sterowniki. Sformatowalem partycje systemowa i zainstalowalem windows xp. Na windows XP jednak nie dzialal mi net i pare innych rzeczy. Postanowilem wroic do Visty. I tu jest juz problem. Wrzucam plytke z vista z erocevery, kopiuje sie na koncu napisane bylo ze przywracanie systemu powiodlo sie. Klikam ok system sie restartuje, lecz przy bootowaniu OS (czyli systemu) widać tylko czarny ekran (z migającym punktem, ale brak jest ścieżki poleceń)...
o co moze chodzic?
prosze o pomoc:(

Instalacja xp na Viscie...

20 09 2008 - 08:08

Witam.
Mam taki problem zwiazany z nadmiernym parkowaniem glowicy na windows vista. Dowiedzialem sie ze pod tym system juz tak jest. Chcialbym zainstalowac windows xp, ale w taki sposob aby nie tracic VISTY ( BYLA DOLACZONA Z SYSEMEM). VISTA jest zainstalowana na Partycji C:/ Problem w tym ze nie chce jej usuwac bo jej instalka jest na ukrytej partycji, erecovery mozna ja instalowac...JAk moge to zrobic ? Posiadam lapka acer 5720zg (1 giga ramu, GF8400GS, 160 giga).... HELP ?

PS>
czy oplaca sie instalowac XP ?

Problem z GG nie zawsze się łączy i wiadomości nie zawsze dochodzą

11 09 2008 - 10:03

Witam
> mam taki problem a mianowicie użytkownicy, których mam naliscie mowia ze
> raz jestem dostepny a raz nie dostepny (ja zawsze na
> dostepnym)..wiadmosci od nich czesto nie dochodzą :P Co moze byc
> przyczyna tego? Czy to wina firewolla? Posiadam program kaspersky Internet Seciuryty.
> Bardzo prosze o pomoc:)

Dodam ze obecnie uzywam wersji 8 beta, lae wczesniej milaem 7 i to samo sie dzialo :/

Dziwne "cykanie" z lapka...hdd?

30 08 2008 - 10:05

Witam.
Dzisiaj odebralem nowego lapka acer 5720. I zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie "dziwne cykanie" wydobywajace sie chyba z dysku, wystepuje ono tylko wtedy kiedy dysk nie pracuje intensywnie. O co moze chodzic...prosze o pomoc....

Dodano 30.08.2008 00:19:03:
zauważyłem podczas pracy, że co pewien czas słychać ciche tyknięcie z okolicy touchpada, środka klawiatury. mniej więcej w tym miejscu znajduje się dysk. "tyknięcie" wystepuje mniej więcej co 15-20 sekund a czasem w odstepach dłuższych. mam wrażenie, że coś się chce włączyć a nie może. nie wiem czy jest to jakąś wadą dysku czy też jego normalną pracą. "tyknięcie" jest dość ciche ale mimo wszystko podczas pracy wieczorem lub w nocy może irytować. dodam, że wszystkie aplikacje pracują bez zarzut...
help:(