Skocz do zawartości


rezygnuje z funkcji / zakończone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 09 11 2008 - 13:26

Rezygnacja z funkcji moderatora na forum tweaks.

W dniu dzisiejszym tj. 9 listopada 2008 r. Zrzekam się praw moderatora na forum tweaks.

Powodem głównie była niemożność dojścia do porozumienia z administracją w sprawie usunięcia podfor z działu karty graficzne .

Moje ostateczne prośby to zrobienie konkursu wśród userów aktywnych w dziale karty graficzne na moderatora lokalnego tego działu- co obejmie projekt rozwoju działu i planowane przez delikwenta zmiany i ustanowienie nowego moderatora globalnego jako voit007 jeśli tenże nie wyrazi sprzeciwu. Proszę też o cofanie nałożonych przeze mnie kar na userów – wedle ich życzenia.

Proszę tylko aby osoba wybrana do opieki działu karty graficzne była kompetentna i bez słomianego zapału, to dział dość popularny więc trzeba być czujnym.

Postaram się dalej być aktywnym jako zwykły user jednak pozwolicie że sobie odpocznę na razie kilka miesiecy od forum tweaks – powrócę znów jak kiedyś to miało miejsce, kto wie może dużo się pozmienia –jeśli wtedy byłbym potrzebny to z chęcią na powrót obejmę jakąś funkcję.

Czas jaki tu spędziłem starałem wykorzystać jak najaktywniej – dla rozwoju tego forum.

Dziękuje za współpracę administracji a także dziękuje tym których tutaj poznałem – w większości byli to bardzo wartościowi userzy.

Do zobaczenia gdzieś w sieci.
Pozdrawiam Unitraxxx.

  • 0

#2 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 09 11 2008 - 13:48

kurczę... szkoda. Kolejny mod, który nie chce już być modem.

Powodem głównie była niemożność dojścia do porozumienia z administracją

Jest aż tak źle?

  • 0

#3 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 09 11 2008 - 13:50

Jak już pisałem w forum dla ekipy - Twój wybór. Powodzenia.
  • 0

#4 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 09 11 2008 - 15:00

szkoda ... :)
  • 0

#5 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 09 11 2008 - 18:48

Jest aż tak źle?

Po prostu niektóre pomysły nie mogą zostać wykonane co jest powodem wielkich kłótni
  • 0

#6 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 10 11 2008 - 18:23

Uni>> obiecuje, że jeszcze doczekasz się czasów, gdzie na forum tweaksa nie bedzie podfor w dziale karty graficzne. ( i nie tylko tam :) )

Mam nadzieje, ze przerwa bedzie tak krótka jak to było niedawno na innym forum.

Pzdr Dołączona grafika

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych