Skocz do zawartości


Zdjęcie

rezygnuję z funkcji moderatorskich / odrzucone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 17 10 2008 - 19:29

Ten temat powstał już w dziale dla modów, więc musi i tutaj, dla publicznej informacji. Nie będę już moderatorem, jak pojawi się makensis to niech odbierze mi uprawnienia.

Wypada dopisać dlaczego.
Makensis, nasz jedyny admin, zagląda na forum raz na miesiąc, nie reagując na propozycje ("nie będziemy cofać forum do tyłu"), a o błędach już nie mówiąc. Co z tego wynika? Forum działa jak działa. Druga sprawa - młodzi użytkownicy. Nie chce mi się wiecznie po nich poprawiać nazw tematów, przenosić do odpowiednich działów, w sumie to nie wiem co jest takiego trudnego w zastanowieniu się gdzie założyć wątek. Też kiedyś zaczynałem zabawę z Internetem, i jakoś nie sprawiało mi to kłopotów. Ja nikogo zasad uczył nie będę.

Mimo tego fajnie mi się tu z Wami przesiaduje, i zostanę jako zwykły user.

@poniżej: już masz Brutusie wyjaśnione. :D

  • 0

#2 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 17 10 2008 - 19:39

A ty co Plusik depresja cię dopadła, jeden chce być moderatorem ale nie globalnym, drugi rezygnuje z administratora, a ty z moderowania i co tak całkiem.
Przecież nikt do ciebie zwłaszcza z userów nie może mieć żadnych pretensji jakichkolwiek, e może to przez tę zmianę klimatu w naszym kraju co? :D

  • 0

#3 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 17 10 2008 - 19:40

Szkoda :D
Ale rób jak chcesz
  • 0

#4 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 17 10 2008 - 19:46

Szkoda... , widze że coś na tym forum się psuje i trzeba coś zmienic.
  • 0

#5 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 17 10 2008 - 19:48

trzeba coś zmienic.

Tak w skrócie można nazwać powody.
  • 0

#6 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 17 10 2008 - 19:50

Nie rób sobie jaj Plus zostań :D
  • 0

#7 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 17 10 2008 - 19:54

Plusik jeśli czujesz że masz rację i jesteś tego pewien (chodzi o wprowadzenie zmian i wiesz jakich), to nie powinieneś rezygnować. Czemu bo w czasie racja wyjdzie na twoje i wszystkich tych co chcą dobrych zmian, tylko cierpliwość a nie poddajesz się i rezygnujesz. Zycie obojętnie co byś nie robił czy była by to mała rzecz czy duża wymaga jednak wysiłku i mówiąc w przenośni walki. Dlatego przemyśl swą decyzję, a jaką podejmiesz każdy ją uszanuje.
  • 0

#8 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 17 10 2008 - 19:57

Admin wchodzi raz na tydzień i wszystko się psuje...
Mody też się popsuły...
Forum powoli się psuje...
Trzeba zrobić tak:
1.Modów,którzy nie chcą już pracować zamienić na nowych z chęcią do pracy
2.Admin musi wchodzi co najmniej raz dziennie
3.Jeśli nie trzeba uczynić jeszcze jednego admina
4.Zrobić coś z shoutboxem, ciągle zaśmiecony jest simlockami
5.Zaradzić bezmyślnemu tworzeniu tematów w nieodpowiednich działach o nieodpowiednich nazwach
6.No niestety na to, że niektórzy nie uczyli się i piszą:
jaks zdjac slimocka z nokia***
7.Może i się zaradzi,ale nikt nikogo nie nauczy ortografi, i nie będzie kazał mu używać ''alta''
8.Najważniejszy powód psucia się, szkoła, praca, dziewczyny, nauka nie wszyscy mają na wszystko czas...
  • 0

#9 db45

db45

    Emerytura

  • 945 postów

Napisano 17 10 2008 - 20:43

2.Admin musi wchodzi co najmniej raz dziennie

Może, ale tego nie robi.

Jeśli nic się nie zmieni, więcej osób poleci, bo to nie ma sensu. Sam się nad tym zastanawiam, nic nie można załatwić.
  • 0

#10 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 17 10 2008 - 20:46

jak proponuję ustanowić brutusa moderatorem. Jeśli oczywiście się zgodzi i będzie miał chęci. Głównym powodem jest wiek naszego forumowego kolegi. Pomoże on [wiek/doświadczenie] rozwiązywać wszelakie problemy, zarządzać forum. Drugim powodem jest także wiek lecz pod inną postacią. Brutusowi teraz nie panienki w głowie więc możliwe że ma więcej czasu. Choć nie wnioskuję że brut ma kupe wolnego czasu. Wręcz przeciwnie. Żeby uczciwie zarobić trzeba harować jak wół. Ale jednak po pracy mógłbyś zaglądać i zadbać o forum.

podkreślę jeszcze raz. Jeśli brutus będzie chciał
  • 0

#11 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 17 10 2008 - 20:50

I jeśli administracja będzie chciała.

  • 0

#12 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 17 10 2008 - 20:51

Jeżeli maku będzie chciał nowych modów, to założy temat o tym, póki co nic nie spekulujcie.

  • 0

#13 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 17 10 2008 - 21:10

póki co nadal masz range moderatora :D
  • 0

#14 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 17 10 2008 - 21:16

Ale już z niej nie korzystam.
  • 0

#15 karolkuich

karolkuich

    Początkujący

  • 141 postów

Napisano 17 10 2008 - 21:17

Plusie, jesteś zbyt dobry w tym co robisz, aby rezygnować. Masz moje Liberum Veto !
  • 0

#16 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 17 10 2008 - 21:37

To co poruszyłeś już wcześniej słyszałem, nie wiem czemu administrator/właściciel nie chce rozwinąć forum, może jest jakaś przyczyna dla której nie może tego uczynić. Było by dobrze aby was moderatorów o tym powiadomił i wytłumaczył dla dobra forum a myślę że nie tylko jego ale całej strony Tweaks.
Co do moderowania ja nie bardzo do tego nadaję, choćby z braku czasu, wolę ustąpić miejsca młodszym :D , ale dzięki za uznanie.
  • 0

#17 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 17 10 2008 - 21:59

Moim zdaniem rezygnacja z tego forum była by dużym błędem. Przecież użytkowników przybywa, pierwsze miejsce w google pod hasłem "forum komputerowe". Trzeba wpompować świeżej, ambitnej krwi. I faktycznie..... Administrator MUSI się zainteresowac nieco tym forum
  • 0

#18 db45

db45

    Emerytura

  • 945 postów

Napisano 18 10 2008 - 14:16

Ale o to chodzi, że musi wytłumaczyć, a tego nie robi. Zresztą, nie będę się już wtrącał i wypowiadał na ten temat.
  • 0

#19 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 18 10 2008 - 14:34

W każdym razie sprawa jest już załatwiona. :D
  • 0

#20 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 18 10 2008 - 15:07

Mocno przesadzacie, to że forum odwiedzają coraz młodsi użytkownicy to chwała, jednak wiąże się z tym duży obowiązek poprawiania tematów i normowania czasem zachowań. Pamiętam to forum jak było małe i co drugi temat odwoływał się do "formatowania dysku", teraz tak nie jest, jednak nadal zdarzają się użytkownicy co chcą się popisać "wiedzą" i takich niestety trzeba sprowadzać na ziemię. Przed dwoma laty - opracowaliśmy podział forum na działy, które szeregowały problemy, a teraz jak twierdzi Plus trzeba powrócić do starego dobrego bałaganu - informuję to forum nie jest do napisania problemu i userzy odpowiedzą(patrz pclab), ale do znalezienia czasem ciekawych informacji wśród posortowanych tematycznie działów. Dlatego też podtrzymuję decyzję o niecofaniu forum - za to wprowadzę moderację tematów przed ich publikacją, jeśli moderatorzy są przepracowani.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych