Skocz do zawartości


remi83

Rejestracja: 03 cze 2007
OFFLINE Ostatnio: 28 12 2009 23:16
-----

Moje posty

W temacie: Vista odświeżanie CRT

13 06 2007 - 23:48

no ze sterami do monitora juz chyba nic nie wymyśle nigdzie nie ma sterów pod viste do tego monitora i fuksem udało mie sie zainstalować te z XP
no nić pomecze sie jeszcze ze sterami do grafy może coś zdziałam :P

DeX007 a ty jaki masz monitor CRT czy LCD?

W temacie: Vista odświeżanie CRT

12 06 2007 - 23:08

Ciesze sie ze ktoś wreszcie sie zainteresował moim tematem bo problem nadal istnieje :P

Konfiguracja sprzetowa:
Procesor :CoreDuo
Grafa: XFX GeForce 8800
Płyta: Asus P5-e
Ram: 2GB
Dysk :320GB

Problem chyba nie leży w sterownikach testowałem już kilka najnowszych i pod każdymi jest to samo :/
Jeśli chodzi o sterowniki do monitora to udało mi sie jakoś wymusić ich instalacje i Vista poprawnie wykrywa monitor :P
A jeśli chodzi o gry to problem istnieje praktycznie w każdej np. Q3, SS2, NFS:MW w każdej gdzie nie ma możliwosci przełączenia recznie w grze odświeżania. Np w nowym Tomb Raiderze jest O.K ponieważ moge sobie recznie ustawić odświeżanie w innych grach padaka. Próbowałem już różnych programów do zmiany odświeżania takich jak RivaTuner czy Reforce i żaden nie pomaga :P
Jak ktoś ma jakieś pomysły to prosze śmiało pisać.

Co gorsza to szukałem rozwiazania w google i niestety wyglada na to ze tylko ja mam taki problem :|

W temacie: Windows Vista - Tips & Tricks

04 06 2007 - 10:03

Witam.

Treść posta zamieszczonego przez użytkownika @remi83 została usunięta. Autor przytoczonego artykułu nie wyraził zgody na jego kopiowanie, co równoznaczne jest z łamaniem praw autorskich przez twórcę tego posta. Jednocześnie nie podaje linku do owego artykułu, gdyż jest to zastrzeżone regulaminem naszego forum: Art 4. § 7. Tym samym, użytkownik @remi83 zostaje dziś ukarany 10% ostrzeżenia.

Hugster



---
Pozdrawiam
Hugster

W temacie: Instalacja karty PlayTV Pro PV-BT878P+ pod Vistą x64

03 06 2007 - 20:44

Witam. Da sie sam sprawdzałem. Nie instalujesz zadnych sterów tylko sciagasz sobie programik DScaler (znajdziesz go w google) instalujesz konfigurujesz i telewizja gra :D . Obraz na tym programi jest ciut gorszy (przynajmniej u mnie ale wazne ze dziala :D )