Skocz do zawartości


ravic30

Rejestracja: 30 sty 2013
OFFLINE Ostatnio: 13 02 2013 18:51
-----

Moje posty

W temacie: HP ENVY 6-1006sa problem z USB 3.0 , nie działa!

01 02 2013 - 16:20

Jeśli chodzi o ukrytą partycje to była taka o nazwie recovery ale nie była ukryta, po instalacji nowego systemu zrobiłem jej format bo stwierdziłem ze nie będzie mi potrzebna, trochę danych już przez nią przeszło a podobno jakoś jak nic się nie robi z partycja można ja odzyskać .. Pewnie teraz dlatego po wciśnięciu f11 przy starcie nic się nie dzieje tylko jest czarny ekran .
Czyli na dobra sprawę jak zainstaluje Windows w wersji angielskiej to powinno działać bez względu na jego wersje czy musi być wersja Home Premium?

Da się ściągnąć te dane które były na RECOVERY gdzie s z neta, z tego co pamiętam to było tylko jakieś 16 GB ?

W temacie: HP ENVY 6-1006sa problem z USB 3.0 , nie działa!

31 01 2013 - 20:08

Ja nie jestem pewien czy da się przywrócić bo sformatowałem wszystko . Format robiłem dwa razy bo myślałem , że coś pokręciłem przy instalacji windowsa .

W temacie: HP ENVY 6-1006sa problem z USB 3.0 , nie działa!

31 01 2013 - 14:53

Mailem zainstalowany windows 7 64 Home premium ale po angielsku i wtedy wszystko miało drivery, nie spisałem sterownika do usb bo myślałem ze coś takiego wykryje są sam Windows. Zaistalowałem Windows 7 64 po polsku bo miałem licencje z innego laptopa który już nie działa.

Niestety obie paczki nie działają. Wyskakuje komunikat że "system nie spełnia minimalnych wymagań dla tego oprogramowania" , co oczywiście poza innym językiem nie może mieć miejsca .
A w biosie nie da sie nic ustawić . Przed formatem wszystko działało .

Jak próbuje zainstalować z pliku INF wyskakuje takie coś jak na obrazku .