Skocz do zawartości


ramzestoja

Rejestracja: 08 lut 2011
OFFLINE Ostatnio: 09 02 2011 23:56
-----

Moje tematy

Wyświetlanie obrazu / kilka kolorów i nic poza tym.

08 02 2011 - 15:01

Witam, tak jak w temacie mam problem z obrazem na swoim komputerze, a mianowicie podczas gdy chciałem włączyć kompa to obraz zrobił się zamglony niebieskim kolorem, widać wszystko ale tak na niebiesko/zielono i to jest denerwujące. Nie mam pojęcia co się stało, jeszcze wczoraj było normalnie a dziś lipa. Próbowałem już ustawień monitora ale nic to nie dało. Obawiam się że to karta graficzna ale może mi ktoś podpowie co się dzieje z moim komputerem.
Dodam tylko bo teraz zauważyłem że jak naciskam menu w monitorze to ta ramka gdzie się dostraja obraz nie jest zamglona na niebiesko a jest idealnie biała. To samo jak restartuje bądź włączam komputer to jak się pokazują literki cyferki itd. to obraz się zmienia najpierw jest normalny potem zmienia kolory na różne a potem niebieski to są ułamki sekund jak to się dzieję.
Po podłączeniu innego monitora do tego komputera obraz jest idealny bez żadnych zamglonych kolorów, więc powiedzcie mi teraz co jest z tym monitorem albo kablem do monitor-komputer.