Skocz do zawartości


rafi766

Rejestracja: 17 kwi 2013
OFFLINE Ostatnio: 28 04 2013 11:02
-----

Moje posty

W temacie: jak zmienić tło w google chrome

26 04 2013 - 16:03

100nka zrzutu nie dam bo jestem w pracy,ale sprawdzałem tu na windowsie xp i daję tak jak napisałeś
Windows XP - Prawy klik na pulpicie i Właściwości. Zakładka "Wygląd". W prawym dolnym rogu masz "Zaawansowane". Z pola "Element" wybierz Wybrane Elementy i i w okienku "kolor1" ("kolor2" jest niedostępny) z niebieskiego daję przykładowo czarny daję ok zastosuj.Po chwili gdy klikam prawym na pulpit i dalej jest podswietlenie w kolorze niebieskim z czarnym obramowaniem ,a chodzi mi o zmiane właśnie tego koloru niebieskiego

W temacie: jak zmienić tło w google chrome

25 04 2013 - 21:26

łojej ... :D
Windows XP - Prawy klik na pulpicie i Właściwości. Zakładka "Wygląd". W prawym dolnym rogu masz "Zaawansowane". Z pola "Element" wybierz Wybrane Elementy i zmień mu kolor w polu na prawo.
Win Vista lub 7 - Prawy klik na Pulpit i wduś "Personalizuj". Na dole masz "Kolor i wygląd okna". Z pola "Element" wybierz Wybrane Elementy i zmień mu kolor w polu na prawo.
Baw się dobrze :)

i tu jest problem bo nie mogę zmienić koloru w polu na prawo opcja jest zablokowana to jak mam zmienić

W temacie: jak zmienić tło w google chrome

25 04 2013 - 10:05

W windowsie też grzebałem,ale nie mogłem znależć tej opcji gdzie ona dokładnie się znajduje? bo albo jestem ślepy albo u mnie z tym windowsem coś nie tak

W temacie: FAT 32 czy NTFS

22 04 2013 - 18:59

Czyli przykładowo te 100 GB to będzie widziane jako dysk C:? a pozostałość D:? chyba że podzeleę na inne partycje?

W temacie: Przejście z 775 na 1155

22 04 2013 - 16:42

Dzięki za odpowiedzi już zamówione.