Skocz do zawartości


radny

Rejestracja: 28 paź 2008
OFFLINE Ostatnio: 04 05 2011 12:13
-----

Moje tematy

Problem , czy to zasilacz?

18 01 2009 - 20:44

Umiesciłem ten temat w tym dziale, gdyż uważam za najbardziej prawdopodobne, ze to jest wina zasilacza.

Mój zestaw to: e8500 @4.0ghz z Pentagramem 120, grafika msi gtx280 oc, ram 2x 2gb a-data, dysk seagate 600gb, płyta główna to Asus p5q-e, obudowa antec three hundred z 4 wiatrakami 120mm od anteca i jeden 140.
Zasilacz Pentagram cav 620.

Mam taki problem, że podczas gier (GTA IV, UT III, czy czasami jak gram w lineage 2) dostaje albo krytyki (to rzadko), cześciej natomiast pojawia się czarny ekran na monitorze, oczywiści muzyczka leci nadal oraz monitor przechodzi w stan spoczynku. W UT III jest jeszcze tak, że nie mogę zminimalizować gry, bo jak już to zrobię to pulpit pojawia mi się w 16 kolorach z rodzielczością 640x320.

Starowniki mam najnowsze, temperatury też bardzo niskie na grafice nigdy więcej niż 50, na procku podobnie.

Więc mam pytanie czy to może być wina zasilacza? Poza tym pentagram ine ma linii 8 pin do karty, zatem mam przejściówke z molexów. Dodam, że na tym sprzęcie miałem ati 4870 1Gb i śmigało, później CF 4850 i były błędy, a teraz tak samo z tą kartą.
Nie mam możliwości u nikogo sprawdzić na lepszym zasilaczu karty :/ Tak samo nie mam innego zasilacza(dopóki nie kupie). Proszę o radę. Może komus już się kiedyś takie coś przytrafiło.