Skocz do zawartości


Zdjęcie

quake 4 - kłopoty po instalacji, prawdopodobnie uszkodzony rejestr pod win xp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 lucaa44

lucaa44

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 01 08 2015 - 01:16

Witam
 Instalator quake 4 z dvd podczas niepoprawnej instalacji namieszał mi w systemie, prawdopodobnie uszkodził rejestr(instalacja na XP Pro sp2 32bit). Program operujący na rejestrze systemowym i innych ustawieniach systemu - regcleaner v4.3 na 3 próby uruchomienia otwiera się raz.
 Da się to wogóle usunąć jakimś programem albo ręcznie bez ponownej instalacji win?
 
 Z grubsza sytuacja wyglądała tak:
 Przed samą instalacją był problem z czytaniem płyty(napęd HL-DT-ST DVD+-RW GSA-H31L sata). Po zakończeniu instalator wyświetlił że instalacja przebiegła pomyślnie, po kliknięciu Finish zamknął okno, ale nadal widniał na dolnej belce(installshield). Po zamknięciu go w menedżerze zadań wywalił błąd: "Wystąpił błąd podczas instalacji" z przyciskiem OK.
 Mimo to gra chodziła normalnie. Gry nie dało się odinstalować ani poprzez Uninstall.. w "menu start" ani przez regcleaner'a(na dodatek nie było jej na liście "dodaj/usuń programy"). Dopiero "Przywracanie systemu" usunęło (tylko) część plików i wpisy z rejestru(w regcleanerze nic nie znalazłem), za to nie naprawiło problemu z programem regcleaner. Nie wiem czy w przyszłości nie będzie blokowało uruchamiania się innych programów.
 
 Pozdrawiam


  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych