Skocz do zawartości


Zdjęcie

przywrocenie ostatnio zamknietej sesji w przegladarce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 patek92

patek92

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 12 08 2015 - 02:10

Witam. Korzystajac z Chrome zamknalem przez przypadek 1sza karte w sesji i chcialem ja przywrocic za pomoca "przywroc ostatnio zamknieta karte", jednak omylkowo nacislem opcje "zamknij wszystkie karty po prawej(bo jest tylko 1 pozycje wyzej)" i nagle zamknelo mi sie 40 kart w mojej sesji. Chcialem je oczywiscie recznie przywracac poprzez opcje "ostatnie karty" i przywracalem kazda po kolei jednak udalo mi sie przywrocic tylko 15 a reszta z moich 40 kart w opcji "ostatnie karty" zniknela.

Czy jest jakis plik z ostatnia zamknieta sesja tak jak ma to miejsce w Firefox? Kiedys mialem awarie i wystarczylo tylko podmienic gdzies tam ten plik i moja sesja zostala przywrocona bez zadnych problemow, mam nadzieje ze takie rozwiazanie istnieje tez w Chrome, albo sa jakies inne rozwiazania. Od momentu powstania mojego problemu do tej pory nie wylaczalem przegladarki, ale w koncu bede musial wylaczyc ten komputer co wiaze sie z wylaczeniem przegladarki i boje sie ze tamtej sesji nie bede mogl juz nigdy przywrocic. Prosze o jakakolwiek pomoc



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych