Skocz do zawartości


przemaseq

Rejestracja: 07 gru 2009
OFFLINE Ostatnio: 14 12 2009 19:41
-----

Moje tematy

Aktualizacja BIOSu - MSI KT4AV

14 12 2009 - 19:21

Witam, zakupiłem procesor AMD Athlon Barton 3000+, zamontowałem, nałożyłem pastę, wszystko w porządku, ale niestety nie wykrywa mi go jako 3000+ tylko 2100+. Próbowałem zmienić w biosie FSB ze 133 na 166, ale niestety komputer zaczął piszczeć i nie dał się włączyć. Więc, chciałbym zaktualizować bios. Proszę o jakieś podpowiedzi jak to zrobić (jak najprostszy sposó:).

Procesor z allegro i MSI KT4AV

14 12 2009 - 17:31

Witam, zamówiłem niedawno procesor do mojego staruszka. Płyta główna to MSI KT4AV. Do tego czasu śmigało mi wszystko na procesorze AMD Athlon 1800+, ale zakupiłem AMD Athlon Barton 3000+. Tutaj otwierają się pytania.

Procesor ma nałożoną pastę termoprzewodzącą, ale jest zaschnięta, czy to nic nie szkodzi? Mogę go spokojnie montować?
Druga sprawa. Nie mam zielonego pojęcia, jak zdjąć radioator oraz wentylator. Płyta jest na Sockecie A, mam tylko jakąś metalową zaczepkę z lewej strony radiatora, ale próbowałem to zdjąć i niestety, porażka. Może ktoś z Was miał do czynienia z tą płytą główną i zdejmował z niej radiator? Proszę o jak najszybszą pomoc.

MSI KT4AV i Procesor do tej płyty

07 12 2009 - 22:27

Witam, święta tuż-tuż, a ja posiadam pewien problem. Mianowicie, gdy gram w GTA San Andreas Multiplayer, nie mogę jednocześnie rozmawiać z dwoma osobami na skype. Doszedłem do wniosku, że to wina procesora. Wszystko jest w porządku, poza procesorem. Poniżej opiszę najważniejsze podzespoły mojego komputera.

Płyta główna: MSI KT4AV
Procesor: AMD Athlon 1800+ (1533 MHz)
RAM: 2x 512 (1x AData 512, 1x ELIXIR 512), obie po 400hz
Karta Graficzna: Radeon 9600PRO (256MB)

Więc, jaki polecacie mi procesor do tego złomu? Tak, aby był jakiś efekt co do skype oraz SA:MP'a uruchomionego jednocześnie.
Z góry dziękuję.
(domyślam się, że ktoś na pewno napiszę, abym kupił nowy komputer. Niestety, nie posiadam na niego pieniędzy, a na taką składankę, którą sobie życzę, uzbieram dopiero w 2010 r.)