Skocz do zawartości


Zdjęcie

problemy z nowym kompem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Killer1990

Killer1990

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 22 09 2007 - 10:37

Mam problem z komputerem. Kupiłem sobie następujące podzespoły : Płyta głowna ASUS M2N32SLI- DELUXE, Procesor AMD Athlon x2 4200+, Pamięć A-Data 2x1GB 800Mhz CL4, Karta graficzna MSI GeForce 8800GTS 320MB 320BIT. Z moich starych podzespołów został mi dysk seagate 250GB SATA II, Nagrywarka i Zasilacz TRACER 4Life 400W. Wczoraj podczas grania w grę włączył mi się alarm w komputerze mówiący o przegrzaniu się karty. Temperatura wynosiła wcześniej nawet 83 stopnie, to nie wiem ile musiało być jak się włączył alarm. Poza tym jak gram np w Prince of Persie to mi za szybko chodzi albo jak zwiększe na maxa to mi tak dziwnie skacze nie tak zeby sie zacinało. Niektóre gry , najczęściej stare źle chodzą. Czy ktoś wie czego to może być wina?? Jak tak to proszę o pomoc.

Proszę poprawić tytuł tematu (chodzi mi o Caps Lock) bo inaczej temat wyląduje w koszu.Zapoznaj się z regulaminem forum,
Skr3czu


  • 0

#2 KRQ

KRQ

    Początkujący

  • 133 postów

Napisano 22 09 2007 - 10:41

Podkręcałeś coś?, gry za szybko chodzą jak masz za dużą częstotliwość na procu, a wybryk karty to chyba taki jendorazowy też tak miałem, przetestuj go jeszcze raz i napisz co i jak, i mniej capsa w temacie pls.

Pozdrawiam.

  • 0

#3 Killer1990

Killer1990

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 22 09 2007 - 10:44

nie podkręcałem nic wszystko jest tak jak być powinno, a to jest normalne że kartka ma taką dużą temperaturę jak ją dotykam to można się oparzyć. A za dużą częstotliwość na procku? nic nie zmienialem tak jak go wlozylem tak dziala
  • 0

#4 KRQ

KRQ

    Początkujący

  • 133 postów

Napisano 22 09 2007 - 10:47

nie podkręcałem nic wszystko jest tak jak być powinno, a to jest normalne że kartka ma taką dużą temperaturę jak ją dotykam to można się oparzyć. A za dużą częstotliwość na procku? nic nie zmienialem tak jak go wlozylem tak dziala

Karty mają standardowo po godzinie pracy jakies 90 stopni więc oparzyć sie można, a co do proca to trzeba będzie ustawić jeszcze niższą częstotoliwość niż teraz jest, niby PoP taką starą grą nie jest ale zdarza się, wypróbuj sprzęt na jakiejs nowszej grze.
  • 0

#5 lukasz.j

lukasz.j

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 22 09 2007 - 17:53

Ja mam podobne parametry w swoim komputerze i powiedziano mi, że zasilacz to minimum 600W - 700W.
Może to ten problem?
  • 0

#6 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 22 09 2007 - 18:13

Ja mam podobne parametry w swoim komputerze i powiedziano mi, że zasilacz to minimum 600W - 700W.
Może to ten problem?

Zle Ci powiedziano. Do takiej konfiguracji w zupełności wystarczy dobre 400-450W. Zresztą zasilacz raczej nie ma wpływu na temperaturę karty

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych